Bayraklı’nın En Kaliteli Arçelik Servis Merkezi

0
54

Dünya markaları arasında yer alan ve insanlara teknolojik ev aletleri konusunda en kaliteli ürünleri sunan bir marka olan Arçelik yıllardır bu alanda zirveyi kimselere kaptırmıyor. Kalitesi tartışmasız en iyi ürünleri en uygun fiyatlar ile sizinle buluşturan bu marka hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezi ekiplerimiz aracılığıyla teknisyenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

izmir-arcelik-servis

Bizler verdiğimiz her hizmetten ücret almıyoruz ve eğer sizlere telefon başından yardımcı olabileceksek bunu en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Özel Arçelik Servis Bayraklı firması olarak profesyonel teknikerlerimiz ile birlikte yeri geldiğinde teknik destek, yeri geldiğinde de servis hizmetleri sağlıyoruz.

Arçelik marka ürünlerinizin kalitesinden şüpheniz olmasın çünkü bu sektörde öncü markalardan bir tanesidir ve sektörü de elinde tutmaktadır. Birçok marka ilham kaynağı olan Arçelik sayesinde insanlar günlük hayatlarında çok daha rahatlar ve çok az zaman kaybı ile işlerini kolayca yapabiliyorlar. Bir dünya markası sloganı ile tanıdığınız bu markanın her türlü sorunu için firmamız 7 gün boyunca hizmetinizdedir.

Çağrı merkezi personellerimize günün her saati ulaşmanız mümkündür ve servis hizmeti almak için tek yapmanız gereken sorunu bildirmek ve adreslerinizi bırakmaktır.

İzmir’in her noktasında servis ekiplerimiz bulunuyor ve sizlere en yakın olan ekibimiz de adreslerinize kısa sürede kolayca ulaşıyor. Arçelik marka ürünlerinizin daha iyi servis ve bakım hizmeti alabilmesi için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here