Bebek İsimleri kişiliğe yön veriyor!

0
240 okunma
bebek isimleri anlamları
bebek isimleri anlamları

Hayattaki en güzel duygulardan biri belki de en güzeli bir bebek sahibi olmaktır. Hayatımız o küçücük parmakların arasındadır artık, ağladığında içimiz sızlarken güldüğünde dünyalar bizim olur. Anne babaların en çok zorlandıkları konu ise kız bebeğine yada erkek bebeğine isim koymaktır. Kişinin hayatı boyunca taşıdığı, seslenildiğinde baktığı, anlamını ömür boyu taşıdığı isimleri seçmekte zorlanan anne babalar için bebek isimleri anlamları arşivine kolaylıkla ulaşabileceğiniz adresi sizler için paylaşıyoruz.

bebek isimleri anlamları
bebek isimleri anlamları

Erkek bebek isimleri ve anlamları, kız bebek isimleri ve anlamlarının bulunduğu sitede bebeğinize en güzel ismi bulabilirsiniz. Örneğin erkek bir bebeğiniz oldu ve adını bulmakta zorlanıyorsunuz. Harf sırasına göze A’dan Z’ye tüm isimlerin ve anlamlarını bulabileceğiniz bu kaynak sayesinde hiç duymadığını kulağa hoş gelen ve anlam taşıyan farklı bebek isimlerine ulaşabilirsiniz.

Diyelim ki erkek bebeğinize bir isim buldunuz fakat anlamını bilmiyorsunuz. Erkek bebeğinize Turabi ismi koyduysanız anlamının,kökeninin nereden geldiğini bilmek isterseniz. Turabi isminin anlamı, Arapça kökenli olan bu isim toprakla ilgilenen kişidir. Sinirli ve gergin bir yapıya sahip olan Turabi ismini taşıyanlar düzensiz ve sorumsuzdur. Televizyon programından tanıdığımız Turabi Çamkıran bu ismi taşıyan ünlü kişi olarak karşımıza çıkar. Kulağa hoş gelen bu ismi belkide minik oğlunuza koymak isteyenler olabilir.

Kız bebekler için son zamanların en popüler isimlerini, en farklı kız bebek isimlerini ve anlamlarını bulabileceğiniz siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here