Beyaz altın kolye modelleri

0
227 okunma

Kolye denilince eskiden herkesin kullandığı sarı altınlar hemen gelmesin. Elbette bunlarda hala çok fazla kullanılan ve satılan ürünler ama özellikle yeni nesil gençleri daha modern durması ve her kıyafet uyum sağlaması açısından beyaz altın kolye modellerini daha fazla tercih etmeye başladılar.

beyaz altın kolye

Beyaz altın kolyeler ilk bakışta kendini altın olarak belli etmez elbette. Ancak altından anlayan ve beyaz altını sık sık kullananlar daha iyi anlayabilir. Zaten beyaz altını takma sebebi insanlara altın taktiğini göstermek değil, kıyafetine uyumlu ve hoşlarına değerli bir aksesuar takmaktır. Bu sebeple de sizlerde seçimlerinizi yaparken bunlara uyumlu bir şekilde istediğiniz model ve rengi alabilirsiniz.

Altın kolye modelleri bu yıl oldukça küçüldü diyebiliriz. Ucundaki kolye uçları daha nazik ve farklı modellerde yapılmaya başlandı. Elbette herzaman vazgeçilmeyecek ve demir baş olmuş modellerde yok değil. Bunlar melek, burçlar ve kar tanesi gibi tasarımlar olacaktır. Kişi hem kendini anlatan hem de boynunu öne çıkaracak bir modeli rahatlıkla bulabilir. Hatta doğru adreslerde bir değil binlerce model bulmanızı mümkün. Dilerseniz altın kolye birtane alabilir ve onun ucuna farklı farklı beyaz uçlar alarak hatta sarı ile beraber tasarlayarak da kullanabilirsiniz. Altın değeri hiçbir zaman geçmeyecek ve kadınları her daim güzel gösterecek bir aksesuar ürünüdür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here