Beyaz Karanfil Aysun (Begüm Yılmaz) Kimdir?

0
76

Kurtlar Vadisi’nde yıllarca izlediğimiz Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban, geçtiğimiz sezon sonunda diziden ayrılmıştı. Kenan Çoban ATV’den Kanal D’ye transfer olan Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrıldıktan sonra birçok diziden teklif aldı. Ve tercihini yine ATV ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Karanfil dizisinden yana kullandı. Beyaz Karanfil dizisinin oyuncu kadrosunda birçok usta isimle birlikte genç ve gelecek vadeden oyuncular yer alıyor. Bu genç oyunculardan birisi de Beyaz Karanfil’de Aysun karakterini canlandıran Begüm Yılmaz. Beyaz Karanfil Aysun kimdir? Begüm Yılmaz kimdir? Tüm bilgiler yazının devamında.

Beyaz Karanfil Aysun Kimdir
Beyaz Karanfil Aysun Kimdir

Beyaz Karanfil Aysun Kimdir?

ATV’nin yeni dizisi Beyaz Karanfil‘de Aysun karakterini manken ve oyuncu Begüm Yılmaz canlandırıyor. Begüm Yılmaz hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Begüm Yılmaz Kimdir?

Begüm Yılmaz Ankara doğumlu. Beyaz Karanfil’in Aysun’u kariyerine Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda dördüncü seçilerek başladı ve modellik yapmaya başladı. Kısa sürede defilelerin aranan mankenlerinden birisi olmayı başardı. Güzel yüzü ve fiziğiyle yapımcıların da dikkatini kısa sürede çeken Begüm Yılmaz, mankenlikten oyunculuğa geçiş yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here