Beyaz Tenli Bayanlar İçin Saç Rengi Ve Makyaj Önerileri

0
101
beyaz tenliler için saç rengi tavsiyeleri
beyaz tenliler için saç rengi tavsiyeleri

Beyaz tene sahipseniz çok şanslı olduğunuzu unutmayın. Çünkü hemen hemen tüm saç renkleri size yakışacaktır. Saç renginize uygun yapacağınız makyaj ile tüm gözleri üzerinize toplayıp bulunduğunuz ortamda ilgi odağı olabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz  saç renklerini ve makyaj önerilerini yazının  devamında bulabilirsiniz.

beyaz tenliler için saç rengi tavsiyeleri
beyaz tenliler için saç rengi tavsiyeleri

Sarı Ve Altın Tonları Saç Rengi

Beyaz tenli hanımlara çok yakışan bu tonları kullanacaksanız mutlaka makyaj yapmanızı öneririm. Sizi makyajsız biraz soluk gösterecek sarı tonlarda gözü ön plana çıkaracak makyaj bu sorundan kurtularak mükemmel görünebilirsiniz.

Kumral Saç Rengi

Beyaz tenlilere yumuşak bir yüz ifadesi katan bu saç rengi aynı zamanda sizi doğal gösterecektir. Yüzünüzü aydınlatıp, cildinizi parlak gösterecek bu tonlarla hemen hemen her ton makyajı kullanabilirsiniz.

Siyah Saç Rengi

Beyaz tenlilerin vazgeçilmezi, cildini ön plana çıkaran siyah saç rengi ile kullanacağınız kırmızı ruj ve hafif göz makyajı ile tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Hanımların en çok tercih ettiği siyah ton ise gece mavisidir.

Kızıl Ve Bakır Tonları Saç Rengi

Beyaz tenli ve renkli gözlü iseniz kızıl ve bakır  tonları saç rengi tam size göre. Kaş renginizi de saçınızın tonlarına uygun boyayıp kahve tonları makyaj yapmanız size  çok yakışacaktır. Göz makyajınızda eyeliner kullanmanızı tavsiye ederim.

Koyu Ve Kestane Tonları Saç Rengi

Bu renk tonları beyaz tenli  hanımlara çok yakışmaktadır. Eğer bu tonları kullanıyorsanız size kadınsı bir hava katacağını da unutmayın. Kadınsı havadan kurtulmak için ağır ton makyajlar yerine daha hafif ve canlı tonlarda makyaj sizi kurtaracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here