Bir Milyon Kimin Sunucusu Pelin Çift Kimdir?

0
428 okunma
Pelin Çift

Yeni yayın dönemine birbirinden dikkat çekici diziler ve programlarla giren Show TV’nin farklı formattaki bilgi yarışması programı Bir Milyon Kimin? başladı. 2014 yılbaşına kadar devam edecek olan Bir Milyon Kimin? yarışmasında her hafta bir şampiyon belirleniyor. Hafta şampiyonları yılbaşı gecesi yarışmanın büyük finallerinde Bir Milyon TL için kıyasıya yarışacak. Jüri üyeliklerini Okan Bayülgen, Gülben Ergen ve Bülent Özveren’in üstlendiği Bir Milyon Kimin yarışmasının sunuculuğunu ise Pelin Çift yapıyor. Haberimizde sizlere Pelin Çift hakkında bilgiler vermek istedik.

Bir Milyon Kimin? Sunucusu Pelin Çift Kimdir?

Bir Milyon Kimin? yarışma programının güzel sunucusu Pelin Çift 1978 İzmir doğumlu. Pelin Çift televizyon kariyerine 1997 yılında NTV ekranlarında hava durumu sunuculuğu ile başladı. Sunuculuktaki yeteneğini hava durumu sunuculuğunda kanıtlayan Pelin Çift daha sonra NTV haber sunuculuğuna terfi etti.

Pelin Çift NTV’den sonra sırasıyla SkyTürk, CNN Türk ve HaberTürk kanallarında sunuculuk hayatına devam etti. Son olarak HaberTürk kanalında Öteki Gündem adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

Pelin Çift Fotoğrafları

Pelin Çift
Pelin Çift
Pelin Çift
Pelin Çift

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here