Bodrum Havaalanında Taksi, Dolmuş ve Transfer Fiyatları Çok mu Pahalı?

0
114
bodrum_havalimani_transfer_fiyatlari

Bodrum yaz aylarında oldukça yoğun bir nüfusa sahip oluyor. Çünkü yerli ve yabancı tatilciler için en güzel tatil beldesi olma özelliğindedir. Öyle ki bu nüfus artışı aynı zamanda yoğun bir trafik anlamına geliyor. Dolayısıyla da özellikle yaz aylarında canlanan topluma taşıma ve özel ulaşım hizmetleri, normalden daha da pahalı olabilmektedir. Özellikle de havaalanı yoğunluğunu fırsat bilen bazı taksiciler ve Bodrum Transfer firmaları, normalden daha yüksek fiyatlar ile yerli ve yabancı tatilcilerden yüksek miktarlar alabilmektedir. İşte bu haberimizi sizler için hazırladık. Nasıl daha uygun fiyatlar ile ulaşım sağlanır ve bunun çözümü nedir? Bodrum seyahati öncesinde bilmek isteyeceğiniz tüm detayları haberimizde derledik.

bodrum_havalimani_transfer_fiyatlari

Bodrum Havaalanında Taksi mi Dolmuş mu?

Bodrum’a hava yolu ile ulaşım sağladığınızda, havaalanı noktasından gitmek istediğiniz otel yada herhangi bir adrese ulaşmak için çeşitli seçenekleriniz vardır. Bu seçeneklerin başında da dolmuş ve taksi gelir. Dolmuşlar genellikle gün içerisinde ve geceye kadar aktif olarak hizmet verir. Taksiciler ise neredeyse 24 saat hizmet vermektedir. Eğer kalabalık bir grupsanız ve beraberinizde eşyalarınız da varsa; hem eşyaların yerleşimi hem de kişi başı fiyatın belirlenmesi gibi durumlar nedeniyle dolmuş sizin için daha masraflı ve stresli bir ulaşım aracı olacaktır. Nitekim taksi hizmetlerinde de taksiciler özellikle de akşam ve geceleri çok daha yüksek meblağlar ile hizmet vermektedir. Bu nedenle kimi zaman 20 dakika gibi bir yol için de gereksiz fazla bir ücret ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Tüm bu kriterler doğrultusunda en mantıklı ulaşım şeklinin Bodrum havalimanı transfer hizmeti veren firmalar olduğunu görüyoruz. Çünkü bu firmalar hem konforlu hem de ekonomik bir ulaşım hizmeti verirler. Transfer hizmeti talep ettiğinizde, özel araç sizleri havaalanı noktasından alır ve doğrudan; Turgutreis, Gümüşlük, Bağla, Göltürkbükü, Yahşi, Mazı ve Ören gibi; Bodrum merkez veya çevresinde gitmek istediğiniz otel, yazlık yada belirli bir adrese kadar ulaştırırlar. Üstelik fiyatlandırma kişi başı olmadığından dolayı, kalabalık gruplar için daha avantajlı bir ulaşım hizmeti olur. Hem de tam adrese kadar gidersiniz. Bu bağlamda iyi ve güvenilir bir Bodrum transfer şirketi tercihi önem arz etmektedir.

Hangi Bodrum Transfer Şirketi Güvenilirdir?

Bir Bodrum havalimanı transfer şirketinin güvenilir olduğunu anlamak için; kaç yıldır hizmet veriyor olduğuna, yasal izin belgelerine, hizmet alt yapısına, müşteri memnuniyetine ve diğer kriterlerine bakmak gerekir. Bu bağlamda Vip Bodrum Transfer sektörde uzun yıllardır hizmet veren bir şirket olarak beklentileri karşılamaktadır.

Bodrum transfer firmaları arasında güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile Vip Bodrum Transfer firması aynı zamanda web sitesi www.vipbodrumtransfer.com üzerinden tatilcilerin kolay bir şekilde transfer hizmeti talebinde bulunabilmesini sağlamaktadır. Öte yandan Bodrum transfer fiyatları konusunda da oldukça uygun fiyatları sunmaktadır. Bu nedenle Bodrum seyahatinde değerlendirebileceğiniz güvenilir bir firmadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here