Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

0
55

Bosch marka bulaşık makinem sayesinde bulaşık benim için bir eziyet değil çünkü özel programlama sistemi sayesinde bulaşıklarım çok daha kısa sürede yıkanıyor ve kusursuz bir şekilde karşıma çıkıyor. Erkek öğrenci evinde yaşamanın ne kadar zor olduğunu birçoklarınız tahmin edebilirsiniz ancak bu ürün ile birlikte bulaşık sorununu tamamen ortadan kaldırdık diyebiliriz. Servis konusunu ise geçtiğimiz günlerde hallettik ve kaliteli bir firma olan Özel Bosch Bulaşık Makinesi Servisi ile çalışmaya karar verdik.

Hizmet aldığımız bu firma sayesinde ürün kendine geldi ve artık daha kusursuz bir performans sunuyor, peki ne yapıldı da makine bu şekilde hizmet vermeye başladı? Özel Bosch Servis ekipleri evimize geldikten sonra detaylı bir inceleme işlemi başladı ve sorunlar tek tek tespit edilerek sorunlu bir parçanın varlığı belirlendi!

Yedek parça değişimi için ekip onay istedi ve onay verdikten sonra parça değişimi yapıldı, sonrasında ise genel bakım işlemleri devam etti! Değişen parçanın orijinal parça olduğunu da belirtmek istiyorum yani yan sanayi gibi bir durum söz konusu değil!

Parça değişimi ve aldığımız hizmet sonunda 1 yıl parça ve işçilik garantisinin verilmesi de firmayı bizim gözümüzde bir adım öne taşıdı ve eğer sizler de bulaşık makineleriniz için servis hizmeti almak istiyorsanız bu firmadan yardım alabilir ve ürünlerinizi kurtarabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here