Öznur Serçeler kimdir?

0
98

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi Boynu Bükükler bu hafta 3.bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin kadrosu ağırlıklı olarak genç oyunculardan oluşuyor ve daha önce sevilen bir çok dizide rol almış oyuncular yer alıyor. Boynu Bükükler dizisinin dikkat çekici karakterlerinden biri olan İnci‘yi canlandıran oyuncu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Boynu Bükükler‘de İnci‘yi genç ve güzel oyuncu Öznur Serçeler canlandırıyor. Boynu Bükükler İnci Kimdir? Öznur Serçeler Kimdir? Ayrıntılar haberin devamında.

Boynu Bükükler İnci (Öznur Serçeler) Kimdir
Boynu Bükükler İnci (Öznur Serçeler) Kimdir

Boynu Bükükler İnci Kimdir?

İnci nakil gelen grubun en karamsar üyesidir. Gotik ve emo bir tarzı vardır. Ailesinin çok parlak ve başarılı 2 çocuğu vardır. İnci, tarz olarak arıza olduğu için ailesi kendisini çok öne çıkarmaz, ailenin genel başarılı prezantabl duruşunu bozmaktadır. Bir nevi çirkin ördek yavrusudur. Ailesi, kendisini sevse de ortamlarının getirdiği imaj nedeniyle İnci’yi ayırt etmişlerdir. Yine bu yüzden de yatılı kalmasının, kendisi için rehabilite olma fırsatı olduğunu düşünürler. İnci, ailesinden çok arkadaşlarıyla olacağı için memnundur. Zamanla Yılmaz ile aşk yaşayacaklardır.

Öznur Serçeler Kimdir?

Boynu Bükükler dizisinden İnci karakterini canlandıran Öznur Serçeler, 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Müzik eğitimine 2001’de Mersin Üniversitesi Konservatuarı’nda Türkol Çankaya’yla başladı. 2003’te Bilkent Üniversitesi M.S.S.F.’de Stilliana Stravreva’nın sınıfını burslu olarak kazandı. 2005 yılında Raffiele Trevesani ve Bülent Evcil’le, 2008 yılında Danimarka’da Andras Adorjan ve Pierre Yves Artaud’la çalıştı. World Youth Orchestra’nın 2007 projesinde yer alarak, Berlin, Kasel, Bodrum’da konserlere katıldı. Bilkent’in farklı sanatsal aktivitelerinde, masterclasslarda çaldı, solo resitaller verdi.

Öznur Serçeler Oynadığı Diziler

  • Nuri
  • Hayat Devam Ediyor
  • Emret Komutanım
  • Boynu Bükükler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here