Bu Tarz Benim Kim Elendi? 07.02.2015

0
112 okunma
Bu Tarz Benim Kim Elendi 7 Şubat 2015

Bu Tarz Benim Kim Elendi?

Öykü Sert’in sunduğu, jüri üyeliklerini ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in üstlendiği Bu Tarz Benim yarışması ikinci sezonuyla TV8 ekranlarında devam ediyor. Bu Tarz Benim izleyenleri eleme gecesinin yapıldığı Cumartesi akşamlarını iple çekiyor. Hafta boyunca jüriden yıldız almak için tarzlarını ortaya koyan Bu Tarz Benim yarışmacıları, Cumartesi akşamları yayınlanan eleme gecesinde yarışmada kalabilmek ve büyük ödül olan 100.000 TL için şanslarını devam ettirebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Eleme gecesinin sonunda Bu Tarz Benim‘e bir yarışmacı veda ediyor. Bu Tarz Benim’in 7 Şubat 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan eleme gecesinde de bir yarışması elenerek yarışmaya veda etti. Bu Tarz Benim Kim Elendi? sorusunun cevabı gecenin sonunda belli oldu.

Bu Tarz Benim Kim Elendi 7 Şubat 2015

 

13 yarışmacıyla başlayan ve her hafta cumartesi akşamları yayınlanan eleme gecesinde bir yarışmacının elenmesiyle devam eden Bu Tarz Benim’de bir eleme gecesi daha geldi çattı. 7 Şubat 2015 cumartesi akşamı ekranlara gelen Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde konuk jüri TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’ydı. Geceye şarkılarıyla renk katan konuklar da vardı. Bu konuklardan biri Benim Ol adlı şarkısıyla müzik listelerini sallayan Edis’di. Diğer isim ise Hoşuna mı Gidiyor isimli hit şarkısıyla müzik piyasasında dinlenme rekorları kıran Ece Seçkin’di.

Bu Tarz Benim Yarışmacıları

– Almila Kuruoğlu

– Derya Yarar (Elendi)

– Emel Özkızıltaş

– Gökçe Markal

– Gülay Hançer

– Nihal Candan

– Gülşah Yavaş (Elendi)

– Maria Surina

– Melisa Çeliker (Elendi)

– Melisa Şahin

– Nazlı Hamarat

– Nazlı Sultan Yayla

– Özden Cerrahoğlu

– Zeynep Öztürk

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Yaşananlar

Bu Tarz Benim 7 Şubat 2015 eleme gecesi, konuk jüri ve TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’nın yarışma ve jüri üyeleri hakkındaki düşünceleriyle paylaşmasıyla başladı.

Daha sonra birbirinden güzel mankenler birbirinden güzel elbiseleri Bu Tarz Benim podyumunda tanıttı.

Bu Tarz Benim yarışmacılarından Zeynep Öztürk podyumun açılışını yaparak heyecanı başlatmış oldu. Hafta içi dedesini kaybeden Zeynep Öztürk, buna rağmen jüriden en çok yıldız alan yarışmacılardan birisi olarak taç almayı başarmış ve koruma altına girmişti.

Bu Tarz Benim Kim Elendi? (07.02.2015)

Bu Tarz Benim eleme gecesinde kimin elendiği dakikalar sonra belli olacak. Eleme gecesinin sonunda jüriden en düşük puanı alan yarışmacı ve diğer yarışmacılar tarafından ismi en çok söylenen yarışmacı jürinin karşısına çıkacak. 5 kişilik jürinin kararıyla Bu Tarz Benim’de elenen isim belli olacak ve yarışmaya veda edecek. Bu Tarz Benim 4.Hafta eleme gecesinde kimin elendiğini hep birlikte göreceğiz ve programı kaçıranlar için kimin elendiğini yazımıza ekleyeceğiz.

Bu Tarz Benim eleme gecesi sonunda jüriden en az puanı alan iki yarışmacının puanları eşit olduğu için jürinin karşısına çıktılar. Bu iki isim Gökçe Markal ve Gülay Hançer oldu. Diğer yarışmacıların çoğunluğu Melisa Şahin‘in ismini söyleyince jüri karşısına bu üç isim çıktı.

Bu Tarz Benim Jürisinin Yazdığı İsim

Nur Yerlitaş: Gökçe Markal

Kemal Doğulu: Melisa Şahin

İvana Sert: Gülay Hançer

Uğurkan Erez: Gökçe Markal

Acun Ilıcalı: Gökçe Markal

Bu durumda Bu Tarz Benim’e veda eden isim Gökçe Markal oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here