Bu Tarz Benim Şilan Makal Kimdir, Şilan Makal Resimleri

0
374 okunma
Şilan Makal_001
Şilan Makal_001

Yaklaşık 3 ay önce Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Bu Tarz Benim‘de birincisi sezonun sonuna gelindi. Yüzbinlerce kişinin takip ettiği ve adeta bir fenomen haline gelen Bu Tarz Benim’de 1.sezon büyük final 13 Aralık Cumartesi gecesi yayınlanacak ve 100 bin TL’lik büyük ödül sahibini bulacak. Bu Tarz Benim’de ilk sezonun sonlarına yaklaşılırken, bir yandan ikinci sezonda yarışacak yarışmacılar da belirlendi. Yarışmaya sonradan dahil olan ve program esnasında backstage’de görev yapan Uğurkan Erez tarafından Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’dan oluşan jürinin önüne gönderilen yarışmacı adaylarından Şilan Makal tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güzelliği ve düzgün fiziğine, kendisine çok yakışan bir kombin ekleterek podyuma çıkan Şilan Makal, jüri üyelerinden övgü dolu yorumlar ve yıldız alarak aday yarışmacılar arasına ismini yazdırmayı başardı. Şilan Makal‘ı izleyen Bu Tarz Benim izleyicileri, yarışmacı adayının güzelliğinden ve düzgün fiziğinden öyle etkilendi ki internette Şilan Makal ile ilgili aramalar bir anda tavan yaptı. Biz de sosyolife.net olarak Şilan Makal hakkında bilgi edinmek isteyen ve Şilan Makal resimleri görmek isteyen ziyaretçilerimiz için bu yazıyı yazmaya karar verdik. Bu Tarz Benim Şilan Makal Kimdir ve Şilan Makal resimleri yazının devamında.

Şilan Makal
Şilan Makal

Şilan Makal Kimdir?

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan ve gece kuşağında tekrarı yayınlanan Bu Tarz Benim’in muhtemelen üçüncü sezonunda izleyeceğimiz yarışmacı adaylarından Şilan Makal, bitmek üzere olan birinci sezon yarışmacılarından Nur Bozar’a benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekti. En az Nur Bozar kadar güzel olan Şilan, bir anda sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girmeyi başardı.

Bu Tarz Benim’de önümüzdeki sezon yarışacak olan Şilan Makal’ın sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşmak isterdik ancak güzel yarışmacı adayının ne Twitter’da ne de Facebook’ta hesabına rastlayamadık.

Şilan Makal Fiziksel Özellikleri

Şilan Makal Boyu: 172
Şilan Makal Kilosu: 56
Şilan Makal Beden Ölçüleri: 88-60-90

Şilan Makal Resimleri

Şilan Makal_001
Şilan Makal_001
Şilan Makal_002
Şilan Makal_002

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here