Burcu Esmersoy’un Sevgilisi Sami Kiresepi Kimdir?

1
489
Sami Kresepi Biyografi
Sami Kresepi Biyografi

Güzel sunucu Burcu Esmersoy’un hayranlarını sevindirek bir haberi oldu. Uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Sami Kresepi ile evleneceğini açıklayan Burcu Esmersoy‘a şimdiden mutluluklar diliyoruz. Burcu Esmersoy Star tv ekranlarında sunduğu En Güzel Bölüm programında “Benim doğum günüm ekimde, şimdi erkeklerin de işini kolaylaştırmak lazım. Hem doğum günü hem yıl dönümü.. Onların evlilik yıl dönümünü unutmamaları için aynı tarihlere denk getirmeye çalışıyoruz. Yani ekim ayında inşallah evleneceğim” şeklinde yaptığı açıkla ile de evlilik tarihini verdi. Önemli bir hayran kitlesine sahip olan ve her haliyle sevilen bir sunucu olan Esmersoy’un sevenleri için sevgilisi Sami Kresepi kimdir?, araştırdık. Burcu Esmersoy’un evlenme kararı aldığı Sami Kiresepi Kimdir? Sami Kiresepi Ne İş Yapıyor? Sami Kresepi Boyu? Sami Kresepi Fotoğraflarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Burcu Esmersoy-Sami Kiresepi Ne Zaman Evlenecek Öğrenmek İçin TIKLAYIN!

Sami Kresepi Kimdir?

Sami Kiresepi
Sami Kiresepi

İstanbul’da doğan Sami Kresepi 30’lu yaşlarda genç başarılı bir iş adamıdır. Sami Kresepi Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş. sahibidir. Burcu Esmersoy ile mutlu birlikteliğini evlilikle sonlandırmaya karar veren iş adamının çalıştığı sektör hakkında ki ayrıntılı bilgiyi sizler için paylaşıyoruz.

Sami Kresepi’nin sahibi olduğu ilaç firması Santa Farma, 1944 yılında Farma Laboratuvarı ile sektöre ilk adımını atmış, Santa Laboratuvarı ile birleşmesi sonucunda büyüme sürecini başlatmıştır. 1954 yılında Santa Farma İlaç Fabrikası Kolektif Şirketi, 1973 yılında ise Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş. kurulmuştur.

Sami Kresepi Biyografi
Sami Kresepi Biyografi

Santa Farma gelişen ilaç teknolojisine süratle uyum sağlayarak, zaman içinde tesislerini modern üretim teknikleri ile donatmış, geliştirdiği ürünlerin yanı sıra, lisans altında önde gelen çokuluslu kuruluşların ilaçlarını da Türkiye’de üreterek ürün gamını zenginleştirmiştir. Halen, Hollanda kökenli Organon İlaçları A.Ş.’nin (01 Ağustos 2008 tarihi itibariyle Schering-Plough Tıbbi Ürünler Ticaret A.Ş. ile birleşmiştir ve Organon’un SP’ye katılımıyla Organon’un tüzel kişiliği sona ermiştir.) ürünlerini de Türkiye’de fason olarak üretmektedir.

Santa Farma, “sağlığa sağlıklı hizmet verme” hedefinden hareketle ve üstlendiği sorumluluk bilinciyle, 1944 yılından beri sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Sektörde ulaştığı yer, edindiği itibar ve oluşturduğu güven, hedeflerine ulaştığının bir göstergesidir.

1 Yorum

  1. selam. ben diziyi sarandon keşfedenlerdenim. buna da şfckfcr tabi. sleepers’dan uyarlama olduğunu daha fragmanları df6nerken anlamıştım. gfczel birşeyler bekliyordum ancak bu kadarını da beklemiyordum. tek kelimeyle harika. muptelası oldum. kurgu, senaryo ve oyunculuklar muhteşem. herkesin eline emeğine sağlık. tebrikler. umarım dizi hak ettiği yere gelir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here