Büyük Anadolu Oteli

0
106 okunma
Büyük Anadolu Oteli
Büyük Anadolu Oteli

Büyük Anadolu Girne Hoteli; Kıbrıs’ın Girne şehrinde konumlanmış, duruşu, klası ve görselliğiyle tatilcileri kendine hayran bırakan ve onlara tatilleri boyunca birçok avantajı sunan ender tatil otelleri arasında yer alıyor. Devasa açık bir yüzme havuzuna sahip olan bu otel; 4 yıldızlı oteller kategorisinde yer almaktadır. Girne şehir merkezine yakın oluşu nedeniyle de tatilcilerin en çok uğrak noktası olan bu otel; internet bağlantısı, teras, açık havada yemek yeme keyfi gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda sauna, spor salonu ve dinlenme salonlarıyla tatilcilere farklı alanlarda aktivite yapabilme fırsatı veren bu otel; 7 gün 24 saat hizmetinizde olacak olan otel resepsiyonu aracılığıyla da her zaman yanınızda oluyor.

Büyük Anadolu Oteli
Büyük Anadolu Oteli

Restoran bölümünde Girne’ye özgü yöresel yemeklerin servis edildiği bu otelde; hiçbir zaman açlık da çekmeyeceksiniz. Ancak bu otelde konaklayabilmeniz için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü Girne Otelleri içerisinde önemli bir yere sahip olan bu otel; yaz aylarında tatilcilerin akın etmesiyle birlikte doluluk sorunuyla karşı karşıya kalıyor. Erken rezervasyon imkanlarıyla acele ederek yerinizi önceden garanti altına alabilirsiniz. Aynı zamanda % 50’ye varan indirim fırsatlarıyla tatilinizi çok daha ucuza getirebilirsiniz. Bu otelde tatil yapmak isteyen tatilciler; güneş, deniz ve kum üçlüsünün yanı sıra; doğal güzellikleri ve eşsiz manzaraları da karşılarında bulacaklar. Yani sadece denize girerek monoton bir şekilde tatil yapmayacak, etraflarında gezip görebilecekleri birçok mekanı da bulacaklar.

Girne’nin en lüks otelleri arasında yer alan bu otel; yine Kıbrıs’ın da en çok tanınan otellerinden bir tanesidir. Kıbrıs Otelleri içerisinde en çok rağbet gören otel konumunda yer alması; hem kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından, hem de müşterilerine sunduğu özel fırsatlardan kaynaklanmaktadır. Bu otel sayesinde sıradan bir yaz tatilinden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. İstediğiniz gibi eğlenebilecek ve otelin sunmuş olduğu imkanlar sayesinde çeşitli aktivitelerde bulunabileceksiniz. Masa salonlarında yorgunluk giderme, saunlarında ter ama, açık yüzme havuzlarında güneşlenme, spor ve fitness salonlarında da tatil yaptığınız süre içerisinde bile formunuzu koruma fırsatına sahip olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here