Büyük Beden’de Yeni Adres!

0
69

Kadınların en çok zorlandığı konulardan birisi olan abiye ve elbise seçimi, bir de beden kısıtlaması olduğunda gerçekten zor bir konu haline geliyor. Büyük beden grubuna giren bayanların en çok şikayetçi olduğu konulardan birisi olan bu durum, büyük beden elbiselerin az çeşit ve sayıda üretildiği, bu alanda çok markanın olmaması gibi sorunlardan kaynaklanıyor.
büyük beden
Büyük beden giyim konusunda Türkiye’de 11 mağazası bulunan ve yerli üretim yapan “Ridade Tuvid”, e-ticareti de yeni şubesi olarak görerek bu alandaki problemleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. Yenilenen e-ticaret sitesinde, daha kolay kullanım sağlayan arayüzü ve daha iyi hizmet verme amacıyla kurulan müşteri hizmetleri ile tüm ziyaretçilerine mükemmel bir müşteri deneyimi sunuyor. Bu yeni vizyonunu, yeni sezon ürünlerine de yansıtan Tuvid, 2014 sonbahar-kış koleksiyonunda birbirinden güzel modeller ile pekiştirmiş durumda.

Bünyesinde barındırdığı Roxxlen, Rmg, Bootland gibi markalar ile büyük beden ürün grubunda her kesime hitap eden ürünleri www.buyukbedenburada.com sitesinde, siteye özel avantajlarla bulabilirsiniz! Hem özel davetlerde giyebileceğiniz büyük beden abiye elbiseleri hem de günlük hayatta giyebileceğiniz elbise, ceket, gömlek, bluz, tunik, kaban, ayakkabı, çanta gibi ürünleri siteden inceleyebilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabileceğinizi unutmayın! Sitede yer alan birkaç abiye modelini aşağıda görebilir, daha detaylı bilgi almak isterseniz buyukbedenburada.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

büyük beden abiyeler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here