Fatmagül Fakı kimdir?

0
150

Yaz aylarında televizyon ekranlarında izlemeye alışık olduğumuz birçok dizi ve program olmayacak. Sezon sonu tatile girecek bu yapımların yerlerini ise birbirinden eğlenceli yeni yapımlar alacak. Bu yeni yapımlardan birisi de Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Çarkıfelek. Aslında Çarkıfelek’in yeni bir yapım olmadığını hepimiz biliyoruz. Ancak alışkın olduğumuz sunucusu Mehmet Ali Erbil’in olmayı ve formatında ufak değişiklikler yapılmış olması onu yeni yapıyor. Evet Çarkıfelek’in yeni sunucuları İlker Ayrık ve Fatmagül Fakı. İlker Ayrık’ı TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinden ve Kanal D’de yayınlanan eğlenceli yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’den tanıyorsunuz. Peki Fatmagül Fakı‘yı tanıyor musunuz? Star TV’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın Survivor’ını sıkı şekilde takip edenler Fatmagül’ü tanıyor. Zira Fatmagül Fakı eski bir Survivor yarışmacısı. Fatmagül Fakı Kimdir? Çarkıfelek’in güzel sunucusu hakkındaki detaylı bilgiler haberin devamında.

Çarkıfelek Fatmagül Kimdir
Çarkıfelek Fatmagül Kimdir

Televizyon izleyicisinin büyük bir bölümünün Survivor sayesinde tanıdığı ve Adriana Lima’ya olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Fatmagül Fakı’yı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Çarkıfelek Sunucusu Fatmagül Fakı Kimdir?

Fatmagül Fakı, 3 Şubat 1990 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Uzun yıllar Hatay’da yaşayan Fatmagül, daha sonra ailesiyle İstanbul’a yerleşti. İlk kez başarılı futbolcu Tuncay Şanlı ile yaşadığı aşk sayesinde adını duyuran Fatmagül Fakı, izlenme rekorları kıran Survivor’a yarışmacı olarak katıldıktan sonra ünlendi. Survivor’dan sonra magazin programı sunuculuğu ve reklam oyunculuğu yapan Fatmagül Fakı, 2014 yaz döneminde Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Çarkıfelek programını İlker Ayrık ile birlikte sunacak.

Fatmagül Fakı’nın Rol Aldığı Rexona Reklamı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here