Çarşı Pazar Filmi Vizyon Tarihi, Oyuncuları ve Konusu

0
303 okunma
Çarşı Pazar Filmi Oyuncuları
Çarşı Pazar Filmi Oyuncuları

Çarşı Pazar Filmi, Çarşı Pazar Filmi oyuncuları, Çarşı Pazar Filmi konusu, Çarşı Pazar Filmi vizyon tarihi, Çarşı Pazar Filmi fragman izle, Çarşı Pazar Filmi ne zaman sinemalarda, Mahsun Kırmızıgül Çarşı Pazar Filmi

Çektiği sinema filmleri ve televizyon dizileri ile ne kadar başarılı olduğunu kanıtlayan Mahsun Kırmızıgül yeni bir sinema filmini izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Kırmızıgül, Çarşı Pazar isimli yeni filmini, 2015 bahar aylarında vizyona girecek şekilde yetiştirmek istiyor. Komedi türünde bir yapım olacak Çarşı Pazar filmi için oyuncu kadrosu çalışmaları devam ediyor. Mahsun Kırmızıgül’ün başrol oynaması için düşündüğü ilk isim ise usta oyuncu Şener Şen. Çarşı Pazar filmiyle ilgili detaylı bilgiler haberin devamında.

Çarşı Pazar Filmi Oyuncuları
Çarşı Pazar Filmi Oyuncuları

Kırmızıgül, Çarşı Pazar Filmi ile komediye geçiyor!

Şimdiye kadar Güneşi Gördüm, New York’ta Beş Minare ve Beyaz Melek gibi kaliteli sinema filmlerine imza atan Mahsun Kırmızıgül, dram türünden komedi türüne geçiş yapıyor. Başarılı yönetmen, Çarşı Pazar isimli komedi filmi için hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Henüz oyuncu kadrosu belli olmayan film için başrol arayışında olan Kırmızıgül, usta oyuncu Şener Şen’e teklif götürecek.

Hababam Sınıfı serisindeki performansıyla komedi filmleri kökenli olduğunu bildiğimiz Şener Şen, Çarşı Pazar filminin başrolünde oldukça iyi bir iş çıkartacaktır.

Çarşı Pazar filminin oyuncu kadrosu, vizyon tarihi ve konusu hakkında bilgiler edindiğimizde yazımızı güncelleyeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here