Casper Smart (Jennifer Lopez’in Sevgilisi) Kimdir?

0
110

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu şarkı Jennifer Lopez, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Casper Smart‘tan ayrıldı. Jennifer Lopez’in Casper Smart‘tan ayrılmasının nedeni ise ünlü şarkıcının sevgilisinin telefonunda bir başka kadınla aralarında geçen mesajlaşmayı yakalaması olarak açıklandı. Jennifer Lopez’i hepimiz tanıyoruz fakat sevgilisi Casper Smart hakkında pek fazla bilgimiz yoktu. Şarkıcının eski aşkını yakından tanımak adına bu yazıyı yazmak istedik. Casper Smart kimdir? detaylar haberin devamında yer alıyor.

Casper Smart Kimdir
Casper Smart Kimdir

Casper Smart Kimdir?

Ünlülerle yaptığı çalışmalarıyla tanınan kareograf ve dansçı Casper Smart, 6 Nisan 1987 tarihinde ABD’nin California şehrinde dünyaya geldi. 20 yaşındayken GleeSo You Think You Can Dance ve The X Factor televizyon şovlarında boy göstermeye başladı. Aynı zamanda animasyon türünde sinema filmleri olan Step Up: 3D (Yukarı Bak) ve Alvin & The Chipmunks (Alvin ve Sincaplar)‘da seslendirme yaptı. Casper Smart Jennifer Lopez, Nicki Minaj, Flo Rida, Sean Paul, Toni Braxton, Natasha Beddingfield, Kelly Rowland ve daha birçok ünlü ismin dünya turnelerinde dansçı olarak, Beyonce, Eminem, Mike Posner, Wisin y Yandel ve Alexandra Burke gibi ünlülerin turnelerinde de kareograf olarak boy gösterdi.

Casper Smart özel yaşamında ailesine çok düşkün biri olarak tanınıyor. Smart’ın Brandon isminde abisi, Cory adından bir erkek kardeşi Brooklyn, Bailey, ve Bree isimlerinde üç kız kardeşi bulunmaktadır.

Casper Smart ve Jennifer Lopez Aşkı

Casper Smart ile Jennifer Lopez arasındaki aşk, Jennifer Lopez’in eski kocası Marc Anthony‘den ayrılmasından bir süre sonra başlamıştı. Ünlü çift geçtiğimiz günlerde Casper Smart’ın Jennifer Lopez’i aldattığının ortaya çıkmasıyla ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here