Çin Takvimi Cinsiyet Belirleme

0
71

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte internet her alanda yaygın olarak kullanılan araçlardan bir tanesi olmuştur. Hamilelik, kadın ve çocuk sağlığı gibi konularda bilgi alabileceğiniz Hamilelikvegebelik.com sitesinde gebelik ile ilgili daha pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Hamilelikte kadınların yaşının önemi, bebeklerin cinsiyet tayininin nasıl yapılacağı, hamilelik süresi boyunca anne adaylarına yapılması gereken testler, hamile kalmak için en uygun zaman nasıl belirlenir, gebelikte bayanların bacak kramplarını engellemenin yolları gibi birçok bilgiyi bu web sitesinde bulabilirsiniz. Hem anne adaylarının hem de baba adaylarının yararlanabileceği internet sitesini bilgiye ihtiyacınız olan her anda ziyaret edebilir ve inceleyebilirsiniz.

hamilelikvegebelik.com
hamilelikvegebelik.com

Hamilelik durumu ortaya çıktığında anne adaylarının ve baba adaylarının merak içinde kaldıkları konulardan bir tanesi de bebeklerinin cinsiyeti konusudur. Bebeklerin cinsiyetinin önemli olmadığı, sağlıklı olmasının önemli olduğu söylense de cinsiyet konusunda beklentileri olan çiftler de bulunmaktadır. Bu sebeple çiftler gebeliklerini belirli hesaplamalar sonucunda başlatmakta ve tahmin ettikleri cinsiyette bebek sahibi olmayı denemektedir. Bu konuda uzun yıllardan bu yana kullanılan yöntemlerden bir tanesi de Çin Takvimi Cinsiyet belirleme yöntemidir. Çinlilerin 700 yıl önce gebe olan kadınların dünyaya getirecekleri bebeklerin cinsiyetlerini öğrenmek için uyguladıkları bu yöntemin tıbbi olarak bir geçerliliği yoktur. Resmi olarak geçerliliği olmasa da yapılan tahminlerin büyük oranda gerçekleştiği söylenmektedir. Çin takviminde anne adayının doğum tarihi ve ne zaman hamile kalındığı önemlidir. Bu veriler ışığında doğmamış olan bebeklerin cinsiyeti tahmin edilir.

Çin takviminin ayrıntılarını, nasıl hesaplama yapıldığını, hangi yaşta hamile kalan kadınların daha fazla erkek bebek dünyaya getirme ihtimallerinin olduğu, hangi yaştaki kadınların daha fazla kız bebek dünyaya getirme şansının olduğu Çin takviminin en merak edilen kısımlarını hamilelikvegebelik.com sitesinde bulabilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek gerekli bilgileri girebilir ve sizde bu takvimi kullanarak cinsiyet tahmininde bulunabilirsiniz. Bayanların hamilelik süresi boyunca merak ettikleri ve faydalandıkları hesaplama yöntemlerini hamilelikvegebelik.com sitesinde deneyebilir ve merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitesi ile anne adayı olan ve anne olan birçok kişi hamilelik ve annelik konusunda tüm bilgileri bu site üzerinde bulabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here