Çocuk Oyuncağı Başvuru Formu (Star TV)

Çocuk Oyuncağı Yarışma Başvurusu
Çocuk Oyuncağı Yarışma Başvurusu

Televizyonlarda yayınlanan programlar arasında en çok izlenenlerin başında yarışma programlarının gelmesi. TV kanallarını bu konuda daha yaratıcı ve ilgi çekici yarışmalar bulma konusunda harekete geçiriyor. Genellikle bilgi ve yetenek yarışmalarının daha yüksek reyting oranlarına sahip olması bu formattaki yarışmaları bir adım öne çıkarıyor. Yakında Star TV‘de yayınlanacak olan Çocuk Oyuncağı yarışması da bu iki özelliği bir araya getiren formatta bir yarışma olacak. Çocuk Oyuncağı‘nda aileler sorulan soruları bilecek ve çocuklar da yeteneklerini sergileyerek yarışmayı kazanmaya çalışacak. Çocuk Oyuncağı yarışması başvuruları için yazının devamına göz atınız.

Çocuk Oyuncağı Yarışma Formatı

Çocuğunuz Kaç Çikolatayı Yemeden Bir Kutuya Koyabilir?
Kaç Tane Kremalı Bisküviyi Üst Üste Dizebilir?
Peki Avaz Avaz Söylediği Şarkıyı Tahmin Edebilir misiniz?

Büyükler tahmin ediyor, minikler seçimini yapıyor. Çocuğunuzu ne kadar tanıdığınızı eğlenerek öğrenin!

İlk Olarak Amerika’da Yayına Başlayan Ve Ardından Bütün Dünyaya Yayılan “Çocuk Oyuncağı” – Bet On Your Baby Çok Yakında Star’da Başlıyor.

Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin yapacağı, en küçüğü 24 aylık, en büyüğü 36 aylık bebekler ve anne – babalarının katılacağı bu yepyeni programda, bebekler oyun oynayacak, aileler bebeğin ne yapacağını, nasıl davranacağını tahmin edecekler.

Amerika’da ABC kanalında pazar akşamları Prime Time’da yayınlanan “Çocuk Oyuncağı” başladığı günden bu yana ratingleri alt üst ediyor. Her hafta yükselen izlenme oranları ile Oscar’lı ünlü yönetmen Spielberg’in televizyon hiti Smash’i geride bırakan program, halen Brezilya’dan Avustralya’ya, Ukrayna’dan Hindistan’a kadar çok sayıda ülkede yayına hazırlanıyor.

Yakında Star’da başlayacak olan “Çocuk Oyuncağı”nda bebekler oyun oynayacak, aileleri ise onların neyi nasıl ya da ne kadar yapacağını tahmin etmeye çalışacak. Bebeğinin ne yapacağını en iyi tahmin eden anne ve baba büyük ödülün sahibi olacak.

Afacanlar ve aileleri için“Çocuk Oyuncağı”yakında Star’da.

Çocuk Oyuncağı Yarışması Tanıtımı

2 YORUMLAR

  1. Hersey cok guzel de ben sunucunun butun programlarda neden ayni elbiseyi giydigini cok merak ediyorum. Onceleri acaba ayni gun cekilip farkli gunlerdemi yayinlaniyor dedim ama kac program oldu, oyle bile olsa insan arada studyoda degisir ustunu

  2. ben cok merak ediyorum sunucu neden hep aynı kıyafeti giyiyor bir önceki sunucuda bir kıyafetle bi kaçtane prgram sundu sıkıldık sırf kıyafet yüzünden izlemiyoruz…………….!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here