Dosyalarınızı Winrar ile sıkıştırın ve bir arada saklayın!

0
50

Bilgisayarınızda işletim sistemi ne olursa olsun, ihtiyacınız olan olmazsa olmaz programlar vardır. Dünyanın en çok kullanılan dosya sıkıştırma programı Winrar da bu programlardan birisidir. Winrar, dosyalarınızın boyutlarını küçülterek sıkıştırmaya ve saklamaya yarayan, kullanımı oldukça basit bir programdır. Bu nedenle herkesin bilgisayarında mutlaka olması gerekir diye düşünüyoruz.

winrar son sürüm
winrar son sürüm

Winrar, en çok eposta ile birden fazla dosya göndereceğiniz zaman işinize yarayabilir. Örneğin göndereceğiniz e-postaya eklemeniz gereken ve her birisi 2 MB civarı boyutta olan 10 fotoğraf olduğunu düşünelim. Bu durumda yapmanız gereken bu fotoğrafları Winrar ile tek dosyaya sıkıştırmaktır. Böylelikle hem alıcının e-postanın ekindeki fotoğrafları tek işlemde indirmesini sağlamış hem de çoğu e-posta servisinin tek postada kullanılabilecek maksimum kotasını aşmamış olacaksınız.

Winrar, herkesin bilgisayarına indirip kullanabileceği ücretsiz bir programdır. Bu nedenle internet üzerinde onlarca siteden Winrar’ı indirebilirsiniz. Ancak bu sitelerin ne kadar güvenilir olduğu konusunda tereddütleriniz olabilir. Bu nedenle size Winrar programını güvenilir bir şekilde indirebilmeniz için http://www.winrar.gen.tr/ adresini tavsiye ediyoruz.

www.winrar.gen.tr sitesi yalnızca Winrar programına özel bir sitedir. Dolayısıyla birçok program arasında Winrar’ı bulmak için zaman kaybetmezsiniz. Tek bir program olduğu için sitenin açılışı da oldukça hızlıdır.

Not: Tavsiye edilen sitede Winrar’ın ücretsiz sürümü yer almaktadır. Dolayısıyla ücretli versiyonuna sahip olmak için programın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here