Dünya: Yeni Bir Başlangıç (After Earth) Film Fragmanı

0
116 okunma
Dünya Yeni Bir Başlangıç (After Earth)
Dünya: Yeni Bir Başlangıç (After Earth)

Başrollerinde dünyaca ünlü başarılı aktör Will Smith ve oğlu Jaden Smith’in yer aldığı Dünya: Yeni Bir Başlangıç filmi 28 Haziran 2013 cuma günü gösterime girecek. Filmin internet film otoritesi IMDB’deki puanı şimdilik 4,9. Orjinal adı After Earth olan Dünya: Yeni Bir Başlangıç filmi, Dünya’nın insanlar tarafından terk edilmesi ve başka gezegenlerde yaşamaya başlamalarından sonraki dönemi konu alıyor. Dünya: Yeni Bir Başlangıç filmi ile ilgili detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilir, filmin fragmanını izleyebilirsiniz. Ayrıca filmin baş karakteri Cypher Raige’in korku ile ilgili sözlerini de yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç Filmi

Dünya Yeni Bir Başlangıç (After Earth)
Dünya: Yeni Bir Başlangıç (After Earth)

Dünya: Yeni Bir Başlangıç Filmi Konusu

Dünya içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünyaya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Jack burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalır.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç Oyuncuları

Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman, Sophie Okonedo, Zoë Kravitz

Dünya: Yeni Bir Başlangıç Fragmanı

Cypher Raige’in korku ile ilgili sözleri

Korku gerçek değildir. Korkunun var olabileceği tek yer geleceğe dair düşüncelerimizdir. Hayal gücümüzün ürünü olan korku ile ilgili şeyler şu anda yok ve belki de hiç var olmayacak. Bu deliliğe yakın bir duygudur. Beni yanlış anlama; tehlike fazlasıyla gerçektir, korku ise bir tercihtir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here