Düşler ve Umutlar Asya (Gamze Karaman) Kimdir?

0
336 okunma
Düşler ve Umutlar Asya (Gamze Karaman)
Düşler ve Umutlar Asya (Gamze Karaman)

Şubat ayında FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Düşler ve Umutlar dizisinin konusunu ve oyuncu kadrosunu daha önceki yazımızda paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Yerli Oliver Twist olarak lanse edilen Düşler ve Umutlar dizisinde Asya karakterini canlandıran oyuncuyu tanıtmak istiyoruz. Düşler ve Umutlar dizisinde Asya karakterini Gamze Karaman canlandıracak. Daha önce çeşitli dizilerde rol almış olan Gamze Karaman hakkında detaylı bilgiyi haberin devamında bulabilirsiniz.

Düşler ve Umutlar Asya Kimdir?

Asya, dünya klasiklerinden Oliver Twist romanından televizyona uyarlanan aynı adlı dizinin yerli versiyonu olacak olan Düşler ve Umutlar dizisinde ateşli bir aşk kadın karakter olarak karşımıza çıkacak.

Düşler ve Umutlar Asya (Gamze Karaman)
Düşler ve Umutlar Asya (Gamze Karaman)

Gamze Karaman Kimdir?

Düşler ve Umutlar dizisinde Asya karakterini canlandıracak olan Gamze Karaman, tam anlamıyla on parmağında on marifet olan bir isim. 1982 yılında İstanbul’da doğan Gamze Karaman oyuncu, manken ve milli voleybolcu kimlikleri ile tanınıyor. Güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi’nin Spor Akademisi’nden mezun. Gamze Karaman 2003 yılında düzenlenen Miss Model of Turkey yarışmasında birinci olarak güzelliğini tescil ettirmiş bir oyuncu.

Gamze Karaman Oynadığı Diziler

  • Aman Annem Görmesin
  • Kızım Nerede
  • Harem

Ayrıca Çılgın Dersane ve Sıfır Noktası adlı filmlerde de rol almış olan Gamze Karaman, bir dönem Show TV’de yayınlanan Cumartesi Sürprizi’nin de sunuculuğunu yapmıştır.

Gamze Karaman – Cumartesi Sürprizi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here