Eksik Sayfalar Filmi Ayşegül (Tuvana Türkay) Kimdir?

0
180 okunma
Eksik Sayfalar Ayşegül Kimdir
Eksik Sayfalar Ayşegül Kimdir

6 Eylül 2014 cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Eksik Sayfalar filminde Ayşegül karakterini canlandıran oyuncuyu sizlerle tanıtmak istiyoruz. Eksik Sayfalar filmini izleyip de filmde güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekecek olan Ayşegül karakterini Tuvana Türkay canlandırıyor. Şu sıralar ATV ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisini izleyenler, Tuvana Türkay hakkında çoğu şeyi biliyordur. Bilmeyenler için Eksik Sayfalar Filmi Ayşegül (Tuvana Türkay) Kimdir? detaylar haberimizde.

Eksik Sayfalar Ayşegül Kimdir
Eksik Sayfalar Ayşegül Kimdir

Eksik Sayfalar Filmi Ayşegül Kimdir?

Eksik Sayfalar filminde Ayşegül karakterini Tuvana Türkay canlandırıyor. Ayşegül, yeni el değiştiren bir şirkette çalışmaktadır. Şirketin yeni sahibinin hiç kimsenin bilmediği karanlık dünyası, yavaş yavaş ortaya çıkmakta ve Ayşegül de dahil olmak üzere tüm şirket çalışanlarını etkisi altına almaya başlamaktadır.

Tuvana Türkay Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tuvana Türkay, oyunculuk kariyerine 9 yaşında reklam filmlerinde oynayarak başlamıştır. Güneşi Koleji mezunu olan Türkay, daha sonra Beykent Üniversitesi Radyo TV Sinema bölümünde eğitim hayatına devam etmiştir. Şu sıralar ATV ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde Bahar karakterini canlandırmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here