Eliz Sakuçoğlu Kimdir?

0
104

Müzik dünyasının ve televizyon ekranlarının başarılı ve yakışıklı ismi Murat Boz, geçtiğimiz günlerde uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile ayrıldıklarını duyurdu. Murat Boz, Eliz Sakuçoğlu ile ayrıldıklarını bir basın açıklaması yaparak kamuoyuna duyurdu. Çoğu televizyon izleyicisi Murat Boz’un sevgilisini O Ses Türkiye’de görmüştür. Eliz Sakuçoğlu sevgilisi Murat Boz’a sürpriz yaparak, Murat Boz’un jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye’ye 3 Adam O Ses Türkiye skecinde yarışmacı gibi katılmış ve şarkı söylemişti. Peki Eliz Sakuçoğlu kimdir? Ne iş yapar? Nerelidir? Murat Boz’un ayrıldığı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile ilgili detaylı bilgiler yazının devamında.

Eliz Sakuçoğlu Kimdir
Eliz Sakuçoğlu Kimdir

Eliz Sakuçoğlu ile Mura Boz’un ayrılıklarının arkasındaki neden olarak, Eliz Sakuçoğlu’nun Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Selim’i canlandıran oyuncu Engin Öztürk’le öpüştüğü iddiası olduğu söyleniyor.

Eliz Sakuçoğlu Kimdir?

Murat Boz’un ayrıldığı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ünlülerin kıyafet tasarımlarını da yapan başarılı bir kıyafet tasarımcısı olarak biliniyor. 1984 Hatay-Antakya doğumlu olan moda tasarımcısı Sakuçoğlu, 1.68 boyunda.

Eliz Sakuçoğlu, Murat Boz ile ayrıldıktan sonra Instagram hesabından Murat Boz’a bir veda yazısı paylaştı. İşte Eliz Sakuçoğlu’nun Murat Boz’a yazdığı veda yazısı.

Hayat arkadaşıma … Hayat bir tren yolculuğu misali. Tüm durakları, dolambaçlı yolları ve kazaları ile. İçine biniyoruz ve ilk ailemizle bir yolculuğa çıkıyoruz, hep bizimle seyahat edecekleri düşüncesiyle. Ama bir durakta onlarda inecek ve biz yolculuğumuza devam edeceğiz. Başka insanlar binecek o trene. Kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, kuzenlerimiz hatta hayatımızın aşkı. Çoğu yine inecek o trenden ve geride büyük bir boşluk bırakacaklar. Bazıları ise hiç iz bırakmayacak, indiklerini bile anlamayacağız. Bu yolculuk büyük mutluluklar, acılar , karşılaşmalar ve vedalar ile dolu olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here