En Çok Satan Sevgililer Günü Hediyesi Alternatifleri

1
232 okunma
tesbihane

Günler günleri, haftalar haftaları, aylar ayları kovaladı… Yaklaşık bir ay önce yeni bir yıla girdik. Yeni yıla yavaş yavaş alışırken şimdi önümüzde bir özel gün daha var: Sevgililer Günü. Tüm dünya çiftlerinin 14 Şubat’ta kutladığı bu özel güne çok kısa bir zaman kaldı. Tabi her geçen gün de bu özel günün heyecanı kat kat artıyor.

Sevgililer günü dendiği zaman doğal olarak akla ilk olarak sevgililer günü hediyesi geliyor. Çiftler belki yıl içinde birbirlerine pek çok hediye veriyor ancak bu özel günde verilen hediyenin anlamının çok daha farklı olduğunu hepimizi çok iyi biliyoruz. Bu nedenle 14 Şubat sevgililer günü hediyesi seçerken ince eleyip sık dokumanızda fayda var. Biz de bu konuda biraz araştırdık ve size birkaç hediye önerisi hazırladık.

Tesbihane’nin sevgililer günü hediyeleri arasından en çok satan ürünlerin bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Tesbih, gümüş kolye, bileklik, yüzük gibi takı ve aksesuarlardan oluşan bu hediyeler ile sevgililer günü hediyesi seçimini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Küre Kesim Mat Yeşil Çizgili Akik Tesbih

925 Ayar Gümüş Pembe Zirkon Taşlı Kelebek Kolye

925 Ayar Gümüş Ayyıldız Model Mineli Hünkar Yüzüğü

925 Ayar Gümüşlü Pembe Kuvars Doğaltaş Küpe

925 Ayar Gümüş Kırmızı Zirkon Taşlı Kol Düğmesi

925 Ayar Gümüş Allah Yazılı Elif Vav Tasarım Bileklik

925 Ayar Gümüş Okyanus Sedefli Altın Varaklı Vav Harfli Yüzük

Gümüş Renkli Çiçek Model Set

Tuğralı Model Arpa Kesim Kuka Tesbih

925 Ayar Gümüş Siyah Zirkon Taşlı Aşk Yazılı Sonsuzluk Kolye

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here