ERLEKLER İÇİN SAÇ

0
119 okunma
minoxidil
minoxidil

Artık erkeklerde en az kadınlar kadar dış görünümlerine önem veriyorlar. Etkileyici bir görüntü günümüzde erkekler için de önemli. Akıp giden yıllara teslim olmak istemeyen erkeklerin en büyük kabusu ise; Saç Dökülmesi

minoxidil
minoxidil

Pek çok erkek hayatının belirli dönemlerinde saç dökülmesi problemi ile karşılaşır ve bu durum yaş ilerledikçe artar. İleriki yaşlarda saç dökülme oranı erkeklerde oldukça artmaktadır. Saç dökülmesinin psikolojik etkisi erkekler üzerinde farklıdır. Kimi kişiler saç dökülmesini önemsemezken bazılarında saçlarda oluşan en ufak incelme ve bir tutam saç kaybı bile iş yaşamında ve sosyal hayatta bu kişileri zora sokar ve hayatı çekilmez hale getirebilir.

Peki Ne Tür Saç Dökülme Tipleri Vardır?

Saç dökülme tipleri, genel olarak dökülmüş alan ya da açık alan miktarı ile sınıflandırılır: Saçlarda, yan kısımlarda (şakak bölgesinde) yavaş yavaş başlayan açılmaya, tepe bölgesindeki incelme ve daha sonra da dökülme eşlik ederek sonuçta tüm tepe, üst ve ön bölgeleri kapsayan bir açılma süreci şematize edilmiştir.

Bu kadar büyük bir problemin peki bir çözümü var mıdır? Bu sorunun cevabı bizi minoxidil saç losyonuna götürmektedir. Minoxidil saç losyonu saç dökülmelerini engellediği gibi saçların daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Bu minoxidil nasıl kullanılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça basittir. Saç losyonu saça masaj yapılarak uygulanır. Bu şekilde saçlarınız artık sağlığına ve siz de kendinize olan güvene kavuşacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here