Evli Oğlu Yasak Aşk Yaşayan CHP’li Kim?

0
132 okunma

Bugünlerde siyaset ve sosyete dünyasının gündemine bomba gibi düşen bir haber ortalarda dolanıyor. Söylentiye göre CHP’li bir siyasetçinin evli oğlu, televizyon dünyasından çok tanınan bir kadınla yasak aşk yaşıyor. İkili bir otelden sabaha karşı ayrılırken magazinciler tarafından görüntülenmiş. Ayrıca sosyete dünyasındaki herkes bu durumu biliyor ancak ikilinin ismi sır gibi saklanıyor. Ya da biz buna saklanıyor demeyelim de “basın bu konuyu açıkça yazamıyor” diyelim. Pek kim bu yasak aşkın kahramanları?

Evli Oğlu Yasak Aşk Yaşayan CHP'li Kim?

Bu duruma hangi açıdan bakarsanız bakın, hiçbir şekilde etik ve mantık kalıplarına sokamıyorsunuz. Hele ki biri tanınmış bir siyasetçinin evli oğlu, diğeri de milyonlarca insanın televizyonlardan takip ettiği bir kadın olunca normal insanlara örnek olma konusunda büyük bir saçmalık olarak değerlendirebilirsiniz. Evlililiğin kutsal bir birliktelik olduğunu söylememize bile gerek yok ki evli birisinin bunu ulu orta yapması ya çok büyük ahlaksızlık ya da çok büyük bir aymazlık olarak değerlendirilir. Evli bir adamın bir başka kadınla bu durumu yaşaması, ya eşiyle arasının iyi olmadığını ya da eşini umursamadığını gösterir. Bu yasak aşkta en çok zararı görecek olan da bu adamın CHP’li babası ve eşi olacaktır.

Tabi bir de olayın diğer boyutu var; İftira! Çekilen fotoğraflar ya da başka bir belge hiçbir şekilde yayınlanmadı. Dolayısıyla bu çok alçakça bir irtifada olabilir. Malum seçimler yaklaşıyor ve siyasetten bu dönemde herşeyi bekleyebilirsiniz.

İki türlü de yalnızca “çok yazık” diyebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here