Facebook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Facebook hesap silme nasil yapilir

Son günlerde, çok fazla vakit aldığı gerekçesiyle “Facebook hesap silme nasıl yapılır?” diye merak edenlerin sayısı bir hayli arttı. Facebook hesap silme işlemini yazımızda yer verdiğimiz adım adım anlatımı uygulayarak yapabilirsiniz. Böylece Facebook hesabınızı güvenli bir şekilde kapatmış olursunuz.

Facebook hesap silme nasil yapilir

Facebook kullanıcılarından birçoğu, adeta popüler soysal medya platformunun bağımlısı haline gelmiş durumda. Evde, okulda ya da iş yerinde Facebook’ta neler olup bittiğini takip etmek uğruna telefonunu elinden bırakamayan milyonlarca insan var. İnternet ve teknolojinin bilinçsiz kullanımı her geçen gün artıyor. Ancak bazı kullanıcılar bu durumun farkına varıyor ve Facebook hesaplarını silme kararı veriyor. Buna bağlı olarak, internet arama motorlarında “Facebook hesap silme nasıl yapılır?” araması bir hayli artmış durumda.

Facebook hesabını silmek isteyenlerin işini kolaylaştırmak adına, hızlı ve kolay bir şekilde hesap kapatmanın nasıl yapıldığını adım adım anlattık.

Facebook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

  1. Facebook hesap silme için öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.
  1. Daha sonra https://m.facebook.com/account/delete adresini kopyalayıp internet tarayıcınızın adres satısına yapıştırın ve ENTER tuşuna basın.
  1. ENTER tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki resimde görülen sayfa açılacak ve Facebook Hesap Silme Onayı için sizden şifrenizi girerek GÖNDER butonuna tıklamanız istenecek.
  1. GÖNDER butonuna bastıktan sonra Facebook hesap silme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here