Far Cry 4 Hatalarının Çözümleri

1
576 okunma
Far Cry 4 Hatalarının Çözümleri
Far Cry 4 Hatalarının Çözümleri

Far Cry 4 çalışmayı durdurdu, harita ve siyah ekran hatası alanlar çözümünü sizlerle paylaşıyoruz. Far Cry 4 oyunu 18 kasım 2014’de PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One platformları için çıktı ve birçok kullanıcı gerek bilgisayarlarının özelliklerinden dolayı gerek sürümdeki ufak eksiklerden dolayı oyunda bazı hatalar aldı.

Far Cry 4 Hatalarının Çözümleri
Far Cry 4 Hatalarının Çözümleri

Far Cry 4 oyununda alınan bazı hatalar şöyle;

 1. Siyah Ekran Hatası
 2. Harita Hatası (Harita Gözükmüyor)
 3. Çalışmayı Durdurdu Hatası
 4. Gölge Hatası ( Gölgelerin olduğu yerler karanlık)
 5. Fatal Error

Bu sorunların çözümünü oyuncular heryerde arıyor ve bazıları bulamıyor,sorunları çözmek için çalışanlar şimdiye kadar 2 adet patch ve update yayınladı.

 • Far Cry 4 v1.0 Patch – SKIDROW grubu yayınlamıştır,oyunda bazı optimizasyon çözümlerine çözüm olmuştur fakat üstteki sorunları çoğu sistemde çözememiştir.
 • Far Cry 4 v1.03 Update – Yine Skidrow grubu yayınlamıştır,bu sefer hem ALI213 hem 3dm hem de Skidrow sürümündeki bütün hataları çözmüştür. Çalışmayı durdurdu hatası, gölge hatası, siyah ekran hatası gibi sorunlar kalmamıştır.

Oyunu indirip açamayanlara tavsiyemiz v1.03 update‘ini indirip kurmalarıdır. Eğer sisteminiz yetmediği halde oyunu indirdiyseniz pek bir verim beklemeyin.

1 YORUM

 1. far cry 4 e tıklıyorum giryorum normal bir şekilde açılıyor sonra pres an key geliyor entere basıyorum duruyor normalinde oyuna girmesi gerkiyor ama oyuna girmiyor hata da vermiyor göndermede vermiyor ”ctrl alt del” yapıyorum bakıyorum çalışıyor diyor
  4 gb ram 2 gb ekran kartı 64 bit işletim sistemi 3.40 ghz
  yardımcı olursanız sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here