Faralya Otelleri ile Huzurlu Ve Eğlenceli Bir Tatil Keyfi

0
27

Eğer Fethiye’nin muhteşem denizi ve gür ormanları eşliğinde unutulmaz bir tatil geçirilmek isteniyor ise Faralya Otelleri bu konuda tamamen profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Daha havaalanından özel olarak araçlarda otele getirilmek ile başlanan profesyonel ve kaliteli hizmet, tatil bitene kadar sürmekte ve güzel yüzlü çalışanlar eşliğinde bu bölgenin tüm olanaklarından da yaralanma imkanı verilmektedir.

Sabah kahvaltısında sunulan zeytinyağı ile birlikte doğal tereyağ veya reçel ve bazlama gibi yöreye ait özel yiyecekler altında, Fethiye’nin muhteşem manzarası ile unutulmaz bir kahvaltı keyfi yaşanabilmektedir. Ayrıca yine yöresel yemekler kapsamında akşam yemeği de Faralya otelleri bünyesindeki özel restoranlar eşliğinde muhteşem bir lezzet keyfi sağlamaktadır. Aynı zamanda maviliğin ve yeşilin birbirine kaynaştığı muhteşem manzarayı her gün doyasıya yaşamak için suit yatak odalarındaki camlar boydan boya bir tasarım altında hazırlanmıştır ve ayrıca geniş balkonlar eşliğinde bu keyif sürdürülebilir.

Tüm Olanakları İle Faralya Otelleri

Balayı için gelen çiftler adına günümüzde Faralya otelleri oldukça büyük bir talep almaktadır. Sakin ve huzurlu bir ortam içerisinde muhteşem bir manzara altında keyifli bir tatil imkanı sağlayan bu otel kapsamında, ayrıca birçok değişik doğa sporları ile birlikte doğa yürüyüşü de elde edilebilir. Merkeze gitmek suretiyle alışveriş merkezleri veya cafe barlar eşliğinde de eğlence doruğa çıkarılabilir.

Leziz yemek çeşitleri, kahvaltı zenginliği ve bunu eklenen muhteşem doğa manzarası ile unutulmaz bir tatil tüm balayı çiftlerini bekliyor. Tabii ayrıca bireysel olarak gelen kişiler ile birlikte ailesiyle birlikte muhteşem bir tatil yapmak isteyenler için de Faralya otelleri muhteşem bir yaz sezonunun kapılarını aranmaktadır. Romantik akşam yemekleri, alkollü ve alkolsüz tüm farklı içecekler ile birlikte birçok değişik aperatif yiyecekler de farklı zamanlarda sunulmaktadır. Ayrıca hafif bir müzik, gündüz yapılan bütün aktivitelerden sonra dinlenme fırsatını da muhteşem manzara altında akşam sağlamaktadır.

Ek Hizmetler İle Fethiye’de Muhteşem Bir Tatil

Birbirinden farklı seçenekleri ve ek hizmetleri kapsamında Faralya otelleri ile tatil süresi boyunca hiç boş kalınmamaktadır. Tüm bel ve sırt ağrılarına iyi gelecek olan birbirinden farklı masajlar, spa ve refleksoloji gibi seçenekler sunmaktadır. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşam adım atmak için özel detoks programı uygulanmakta, doğa sporları ile heyecanı daha fazla kaplamak için tüm olanakları yine sağlanmaktadır. Üstelik bütün bu olanakları değerlendirirken havaalanından otele kadar servis fırsatı sayesinde hiç zorluk çekmeden hemen tatilin keyfine başlama şansı elde edilebilir.

Gizli Cennet Faralya ‘da en güzel manzara sahip olan https://www.seaviewfaralya.com siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here