Fidan Martinoviç Kimdir?

0
137

Fidan Martinoviç yaşı, Fidan Martinoviç boyu, Fidan Martinoviç kilosu, Fidan Martinoviç nereli, Fidan Martinoviç twitter, Fidan Martinoviç facebook, Fidan Martinoviç instagram, Fidan Martinoviç Elle, Fidan Martinoviç Marie Claire, Fidan Martinoviç instyle

Türk moda dünyasının çok kısa bir zaman önce tanıdığı Fidan Martinoviç, podyumlarda yer almaya başladıktan yalnızca iki hafta sonra dünya modasının kalbinin attığı yerlerden birisi olan Milano’ya davet edildi. Kim Basinger ve Blake Lively’e olan benzerliği ve etkileyici güzelliği ile dikkatler üzerine çekmeyi başaran Fidan Martinoviç, Türkiye’den dünyaya açılan ilk top model olma konusunda kariyerine oldukça önemli bir başlangıç yaptı. Fidan Martinoviç kimdir? Güzel manken hakkında tüm bilgiler haberin devamında.

Fidan Martinoviç Kimdir
Fidan Martinoviç Kimdir

Makedonya kökenli olan Fidan Martinoviç, Türkiye’de dünyaya gelmiş. Martioviç’in üç kız kardeşi var. 2 yaşındayken annesi ve babasının ayrılması üzerine kendisini ve kardeşlerini annesi büyütmüş. Şu an 22 yaşında olan Fidan Martinoviç, moda dünyasında başarılı bir model olabilmek için altı yıl boyunca çok uğraştığını, birçok ajansa başvurduğunu ancak hiçbirinden geri dönüş alamadığını söylüyor.

Fiziği ve büyüleyici güzelliği ile ilk başvurduğu ajansın anında kapması gereken bir model olan Fidan Martinoviç, nasıl olur da altı yıl boyunca her ajanstan red alabilir akıl alır gibi değil. Ancak Fidan’ı geri çevirmeyen ve onu moda dünyasına kazandıran son başvurduğu ajans çok şanslı olmalı.

Fidan Martinoviç Fotoğrafları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here