GELİNLİK MODELLERİ

0
135 okunma

Esin Arıcan Houte Cautur; bu mağaza da sadece kişiye özel olarak tasarlanan gelinlik modelleri mevcut. Özel tasarımlar yapılıyor. Sizin istekleriniz doğrultusunda ortaya bir gelinlik çıkarılıyor. Gelinlik aksesuarları konusunda da çok iyiler. Çok iyi gelinlik modelleri mevcut. Fiyatlar pahalı gelirse gelinliği kiralayabiliyorsunuz. Çok özel kumaşlardan yapılan gelinlik modelleri resmen ben buradayım diyor. Bir kıyafetin albenisini sağlayan zaten kumaştır. Kumaşlar çok iyi olunca gelinlikler de gerçekten mükemmel görünüyorlar. Bu nedenle gelinlikler de kumaş seçimi oldukça önemlidir. Bu mağaza da size bu konuda oldukça geniş bir seçenek sunuyor. Ve en iyi gelinliğe kavuşmanız için ellerinden geleni yapıyorlar. Böylece ortaya herkesin hayranlıkla baktığı bir gelinlik çıkıyor.

Esposa Gelinlik; bu mağaza klasik gelinlikçiler arasında değil. İtalyan ve İspanyol gelinlik markalarını burada bulmanız mümkün. Moda denilince akla gelen ilk ülkeler arasında olan bu ülkelerin ünlü markalarını bu mağazada bulmak mümkün. Beğendiğiniz bir gelinliği ithal olarak bu mağazaya getirtebiliyorsunuz. Hem farklı kimsede olmayan bir gelinlik giymiş oluyorsunuz hem de kaliteli bir gelinlik giyiyorsunuz. Yurt dışından gelinlik modelleri getirtmek isteyenlere önerilebilecek bir mağaza. Yeri Maçka’da. Sizlerin ziyaretini bekliyor.

First Lady; bu mağazada kumaş zenginliği oldukça fazla. Yerli ve yabancı kumaş seçenekleri oldukça geniş. Burada gelinliğinizi diktirdiğiniz zaman kötü görünmesi imkânsız gibi. Son yıllarda oldukça moda olan güpürlü gelinlikler kaliteli kumaşlarla yapıldığında apayrı bir görüntü ortaya çıkıyor. Gerçek Fransız güpürlerini burada bulmanız mümkün. Çeşit çeşit kumaş seçeneklerini görünce kendinizden geçeceksiniz. Hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here