Güllerin Savaşı Duygu (Ayshe Akın) Kimdir?

0
124

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Güllerin Savaşı tüm heyecanıyla devam ediyor. Genç ve güzel oyuncu Damla Sönmez’in canlandırdığı Gülru karakteriyle, başarılı ve tecrübeli oyuncu Canan Ergüder’in canlandırdığı Gülfem Sipahi arasında geçen çekişmeyi konu alan Güllerin Savaşı dizisindeki diğer oyuncular da başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor. Diziye sonradan katılan ve Duygu karakterini canlandıran Ayshe‘de bu oyunculardan birisi. Güllerin Savaşı Duygu Kimdir? detaylar yazının devamında.

Güllerin Savaşı Duygu Kimdir
Güllerin Savaşı Duygu Kimdir

Cumartesi akşamının en çok izlenen dizisi olan Güllerin Savaşı’nda Duygu karakterini canlandıran güzel oyuncuyla ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Gerçek adı Ayşe Akın, sahne ve oyunculukta kullandığı adı Ayshe olan oyuncu, Belçika’da düzenlenen bir güzelli yarışmasında birinci olduktan sonra şöhretin kapılarını aralamış. Ayshe oyunculuk dışında aynı zamanda başarılı bir şarkıcı olmak için de çaba gösteriyor. Ayshe’nin müzik dünyasındaki ilk girişimi Cem Belevi ile birlikte söylediği Kim Ne Derse Desin adlı şarkı oldu. Ayshe feat. Cem Belevi – Kim Ne Derse Desin Sözleri için tıklayınız.

Güzelliğinin yanında neşeli tavırlarıyla da izleyicinin ve müzikseverlerin beğenisini kazanmayı başaran Ayshe, Kanal D ekranlarının cuma gecesi eğlencesi Beyaz Show’a da konuk oldu. Beyazıt Öztürk neden Ayşe değil de Ayshe adını kullandığını sorduğunda, Belçika’da Ayşe adının okunuşunda “ş” harfinin “s” harfi gibi telaffuz edildiğini, bu yüzden Ayshe adını kullandığını söyledi. Beyaz Show’da Cem Belevi ile birlikte Kim Ne Derse Desin şarkısını söyleyen Ayshe, formda vücudu ve kıvrak danslarıyla seyirciyi adeta mest etti.

Beyaz Show – Ayshe feat. Cem Belevi Kim Ne Derse Desin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here