Gülşen Samsun Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi Konseri 26.06.2013

1
213 okunma
Gülşen Samsun Konseri
Gülşen Samsun Konseri

Pop müziğin başarılı sesi Gülşen Samsun halkıyla buluşmaya hazırlanıyor. Samsun‘un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi‘nin 1. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Samsunlu hayranlarıyla buluşacak olan Gülşen, yeni albümündeki parçaları ile dinleyenlere müzik ziyafeti sunacak.

26 Haziran Çarşamba Günü, Saat 21:00’de gerçekleşecek konserde Gülşen yeni albümü ile tüm Karadeniz bölge halkına Lovelet Outlet’ten seslenecek. ‘Yatcaz Kalkcaz Ordayım’ şarkısı ile dillere destan olan Gülşen, bu kez de en popüler şarkılarını Lovelet’te söyleyecek.
Gülşen Samsun Konseri
Gülşen Samsun Konseri
Konser günü, gün boyu sürecek etkinliklerde yok yok…

Öğlen saatlerinde başlayacak çocuk etkinlikleri konser saatine kadar devam edecek olup, yetişkinler için de müzik dinletileri ve dj partileri gerçekleşecek.7’den 70’e herkesin mutlu olacağı bir günün planını kusursuz yapan Lovelet Outlet, 26 Haziran Çarşamba Günü herkesi evine davet ediyor.

Konser ve çeşitli organizasyonların yanında her Çarşamba olduğu gibi bu Çarşamba da Çarşamba Pazarı düzenleyecek olan Lovelet ’te, ziyaretçiler hem eğlenecek hem de hesaplı alışveriş yapabilecek. Lovelet Outletmüşterileri,tüm mağazaların katılım gösterdiği Çarşamba Pazarı’nda en uygun fiyata en kaliteli ürünü, sadece o güne özel fiyatı ile bulabilecek.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here