Hazal Filiz Küçükköse kimdir?

0
118

Çok yakında FOX TV ekranlarında başlayacak olan Günahkar dizisinde, Seçkin Özdemir’in canlandıracağı Ali Yusuf karakterine eşlik edecek olan Aslıhan karakterini canlandıracak oyuncuyu sizlere tanıtmak istiyoruz. Günahkar dizisinde Aslıhan karakterini genç ve güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse canlandıracak. Daha öncede birkaç dizide oynayan ve kendisine belli bir hayran kitlesi edinen Hazal Filiz Küçükköse hakkındaki (yaşı, nereli olduğu, biyografisi, daha önce oynadığı diziler vb.) tüm bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Günahkar Aslıhan Kimdir
Günahkar Aslıhan Kimdir

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir?

Hayranlarının dört gözle beklediği Seçkin Özdemir’in yeni dizisi Günahkar‘da başarılı oyuncuya Aslıhan karakteri ile eşlik edecek olan Hazal Filiz Küçükköse, 1988 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Daha sonra ailesiyle birlikte Ankara’ya taşınan Hazal Filiz, lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü 3.sınıfa kadar okudu.

Hazal Filiz Küçükköse televizyon kariyerine FOX TV ekranlarında yayınlanan, Deniz Yıldızı dizisinin 1.sezonunda Gözde Kayalar karakterini canlandırarak adım atmıştır. Daha sonra ATV’de yayınlanan Kalbim Seni Seçti dizisinde Ada isimli karakteri canlandırmıştır.

Hazal Filiz Küçükköse güzel yüzü, 1,72 boy ve 56 kilo fiziğiyle oldukça dikkat çekici bir oyuncudur. Oyuncunun saç ve göz rengi kahverengidir.

Günahkar Dizisi Aslıhan Karakteri (Hazal Filiz Küçükköse) Fotoğrafları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here