Güneşi Beklerken Dizi Oyuncuları ve Konusu (2013 YENİ DİZİ)

İsmanil Ege Şaşmaz
İsmanil Ege Şaşmaz

Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde severek takip ettiğimiz diziler bir bir sezon finallerini yapmakta. Yaz aylarında başlayan ve sezon boyunca devam eden kaliteli yapımlarda ekranlarda boy göstermeye başladı. Kanal D ekranlarında yeni sezon dizilerinden biri de Güneşi Beklerken. Çok yakında başlayacak olan dizi Güneşi Beklerken yaz günlerinde keyifle izleyebileceğiniz bir aile dizisi olrak karşımıza çıkacak. Güneşi Beklerken Dizi Konusu, Güneşi Beklerken Dizisi Ne Zmaan Başlayacak?, Güneşi Beklerken Dizi Oyuncu Kadrosu, Güneşi Beklerken Dizi Fragmanı, Güneşi Beklerken Dizisi Nerede Çekiliyor? Tüm bu soruların yanıtını ve Güneşi Beklerken Dizisi ile ilgili tüm detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Güneşi Beklerken 1.Bölüm [Fragman] İzle

Güneşi Beklerken Dizi Oyuncuları
Güneşi Beklerken Dizi Oyuncuları

Güneşi Beklerken Dizi Konusu

Güneşi Beklerken Dizisinde; Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder.  Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji’nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in  tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale… Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep’i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar.

Kerem’in Zeynep’e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep’e yardım elini uzatan tek kişi  ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır. Zeynep yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır. Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Güneşi Beklerken Dizi Oyuncu Kadrosu

Gökçe Yanardağ
Gökçe Yanardağ
Emre Kınay
Emre Kınay
Ebru Aykaç
Ebru Aykaç
Hande Doğandemir
Hande Doğandemir
Yağmur Tanrısevsin
Yağmur Tanrısevsin
Kerem Bursin
Kerem Bursin
İsmanil Ege Şaşmaz
İsmanil Ege Şaşmaz

55 YORUMLAR

  1. ya siz ne diyorsunuz barisla zeynep olursa ben bu filme bide bakmam lutfen yonetmen abi zeyneple kerem olsun beni artik barishdan hic hoshum yok o cocuk hic romantik diyil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here