Tolga Ortancıl kimdir?

0
109

Son günlerde Star TV ekranlarında fragmanı gösterilen Güzel Köylü dizisi 2014 yazına damga vuracakmış gibi görünüyor. Başrollerinde Gizem Karaca ve Berk Cankat’ın paylaşacağı Güzel Köylü dizisinde diğer oyuncular da belli olmaya başladı. Güzel Köylü dizisinde Celal karakterini canlandıracak Tolga Ortancıl da bu oyunculardan biri oldu. Yakışıklılığı ile dikkat çeken genç oyuncu Tolga Ortancıl, genç kızları etkileyecek gibi görünüyor. Bu yazımızda Güzel Köylü dizisinin Celal’i, Tolga Ortancıl‘ı sizlere tanıtmak istiyoruz. Güzel Köylü Celal Kimdir?

Tolga Ortancıl
Tolga Ortancıl

Güzel Köylü Dizisi Celal Karakteri Kimdir?

21 Haziran 1992 İzmir-Konak doğumlu olan Tolga Ortancıl, Beykent Üniversitesi mezunudur.

Yaz mevsiminde birçok dizinin final ya da sezon finali yapacak olmasıyla birlikte, televizyon dünyasındaki boşluğu doldurması beklenen diziler arasında yer alan Güzel Köylü, genç oyuncuları da diziseverlerin hayatına katacak gibi görünüyor. Bu oyunculardan biri olan Tolga Ortancıl, Güzel Köylü dizisinde Celal karakterini canlandıracak.

Tolga Ortancıl, daha önce TRT 1’de yayınlanan Elde Var Hayat dizisinde Kaan karakterini canlandırdı. Kanal D’nin yayınlandığı dönemde fenomen olan dizilerinden Kuzey Güney’de de rol aldı. Halen 35bucukmenajerlik’e bağlı olarak çalışmaktadır.

Tolga Ortancıl Fotoğrafları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here