Her Derde Deva Mezoterapi Ankara İle Tanıştınız mı?

0
57

Mezoterapi Ankara günümüzde estetik tıp dalında selülit tedavisinde en sık kullanılan yöntem sayılır.Fakat Mezoterapi Ankara, sıklıkla artirit gibi tüm eklem hastalıklarında, boyun ve bel fıtığı ağrıları, syatalji ve brakialji, migren ve adet ağrıları, spor travmaları, varis, lenfödem ve flebit gibi bazı damar hastalıkları, ayrıca estetik amaçlı olarak sellülit basta olmak üzere, vasküler lekeler, çeşitli cilt problemleri, cilt yaslanmasını ve saç dökülmesini engellemek amacıyla yaygın olarak basarili bir şekilde kullanılmaktadır. Bütün dünyada kanıtlanmış olması,bir çok ülkede uygulanıyor olması,her gün binlerce hekimin bu yöntemi uyguluyor olması, mezoterapi Ankara’ nın yararlı bir yöntem olduğunu gösteren en önemli faktördür. Cerrahi yöntemlerin aksine lokal ve ya genel anetezi gerkmemesi,ve uygulamadan sonra kişinin günlük aktivitelerini herhangı bir şekilde etkilememesi.

Liposuction olmak istemeyen ve bölgesel olarak incelmeyi hedefleyen hastaların tedavisinde yeni bir yöntem olan lipoliz Ankara tercih edilir. Lipoliz Ankara, yağ fazlalığı bulunan bölgeye phosphatidylcholine adlı ilacın enjekte edilmesi ile o bölgedeki yağların eritilmesi işlemidir. Bu madde insan vücudunda bulunan ve yağ metabolizmasında önemli rolü olan oynar. Aslında bu madde yaklaşık on yıldır kolesterol düşürmek amacıyla ilaç olarak da kullanılmaktaydı. Lipoliz Ankara yağ hücreleri normal boyutları getirir veya tamamen yok eder, yağ hücreleri yok etme süreci, liposuctiona benzemesine rağmen lipsuction gibi cerrahi bir yöntem değildir. Lipoliz Ankara yönteminde sosyal hayatınızın sürecini etkilemediği gibi, evde oturmanızı gerek bile yoktur, cerrahi yöntemlerde görülen şişliklerin uzun sürmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

Leke tedavisi Ankara uygulanması esnasında lazer enerjisi, konsantre şekilde melanin içeren hücreler tarafından abzorbe edilirken, diğer normal cilt renginde olan hücreleri etkilemez veya bunlar üzerindeki etkisi çok azdır. Melanin cildimize rengini veren maddedir. Yaygın leke ve çiller, yaşlılık lekeleri % 60 – % 80 oranında tek seanstan sonra kaybolurlar. Bazı lekeler için ikinci veya üçüncü seanslar gerekli olabilmektedir. Bazı lezyonlar oldukça dirençlidir ve tamamen kaybolmayabilir. Yine de leke tedavisi Ankara uygulamasından sonra renkleri önemli oranda açılır. Çiller ve kahverengi yaşlılık lekeleri genelde başarılı bir şekilde tedavi edilirken, daha derin lekeler ve lezyonlar tedaviye dirençli olabilmektedir. Leke tedavisi Ankara ile ilgili merak ettiğiniz herşeye www.drbuketyildirim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here