Hom Ofis Dizisi Arzu (Çağlar Bade Türe) Kimdir ? Çağlar Bade Türe Resimleri

0
463 okunma
Çağlar Bade Türe
Çağlar Bade Türe

Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı TV 8 eğlenceli ve farklı yapımları bizlere sunmaya devam ediyor. Yapımcı, Senarist ve Yönetmenliğini Birol güven’in yaptığı komedi dizisi Hom Ofis ilk bölümüyle ekranlara geldi. Filmin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Sarp Aydınoğlu, Çağlar Bade Türe, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz, Mesut Can Tomay ve Semra Güzel gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Hom Ofis Dizisini izleyenlerin dikkatini dizinin Arzu’su çekti. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken Hom Ofis’in Arzu’su Kimdir?, Hom Ofis Arzu (Çağlar Bade Türe) Kim?, Hom Ofis Dizisi Arzu Oynadığı Diziler, Hom Ofis Dizisi Arzu oynadığı filmler, Hom Ofis Dizisi Arzu Biyografisini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çağlar Bade Türe (Hom Ofis Dizisi Arzu) Kimdir?

Çağlar Bade Türe
Çağlar Bade Türe

Çağlar Bade Türe Boyu: 166 cm

Çağlar Bade Türe Kilosu: 56

Çağlar Bade Türe Yaş: 29

Daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı psikolog rolüyle dikkatleri çeken Çağlar Bade Türe daha sonra aile dizisi olan Zengin Kız Fakir Oğlan’da yer aldı. TV 8 kanalının yeni dizisi Home Ofis’te Arzu rolüne can veren Çağlar Bade Türe’ye oyunculuk alanaınd abaşarılar diliyoruz.

Home Ofis Dizi Konusu

Kalabalık bir ailenin babası olan Hamdi işe gittiği günlerde ailesinin dertlerinden uzak kalarak kafa dinlemektedir. Uzaktan herkesin hoşlandığı bu ailenin içinde kendini kaybeden baba rolündeki Hamdi her gün işe gitmeye çalışırken işini evde yapmak zorunda kalarak evini bir Hom Ofis‘e çevirir tabi buna aile bireyleri de dahildir. Bu komedi macerasında yer alan Çağlar Bade Türe Arzu rolüyle dizide yer alıyor.

Home Ofis Arzu (Çağlar Bade Türe) Fotoğrafları

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here