İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusunu Gideren Kür Tarifi (Zahide Yetiş)

Ağız Kokusunu Gideren Formül
Ağız Kokusunu Gideren Formül

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan kadın programı Zahide ile Yetiş Hayata programında haftanın belirli günleri konuk olan Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu verdiği kür tarifleriyle izleyenlerin dertlerine derman oluyor. Toplumumuzda büyük bir sorun olan ve hem karşısındaki kişiyi hemde kendisini rahatsız eden ağız kokusuna mucizevi ev bitkisel bir çözüm var. Bitkilerin dilinden anlayan ve verdiği kürlerle insanlara şifa veren İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusu için muhteşem bir formül verdi. Zahide ile Yetiş Hayata 12 Haziran 2014 perşembe günü konuk olan İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusunu gideren kür tarifini uygulamak isteyenler için yazımızda paylaşıyoruz.

İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusunu Gideren Formül

Ağız Kokusunu Gideren Formül
Ağız Kokusunu Gideren Formül
  • Sabahları kahvaltıdan sonra ağız iyice yıkanmalı, sonra şu karşımla gargara etmeli (Bergamot esansı anason esansı karanfil esansı nane esansı) karışımından 1 çay bardağı suya 3 damla koymalı ve ağız bununla çalkalanmalı
  • Öğle ve akşam yemeğinden sonra (30gr kuşdili 30g, adaçayı 5g, karanfil 5g, tarçın 2g ufak Hindistan cevizi) karıştırılmalı, 1 çay bardağı ılık suya bu karışımdan 1 kahve kaşığı koyup 10 dakika sonra süzmeli ve bu su ile gargara etmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here