İbrahim Saraçoğlu Polikistik Over, Erken Menopoz ve Miyomlar İçin Kuru Soğan Kürü

Biyoteknoloji ve mikrobiyoloji üzerinde uzmanlaşmış kimya profesörü İbrahim Saraçoğlu, televizyon kanallarında gündüz kuşağında yayınlanan yaşam programlarına katılmaya devam ediyor. İbrahim Saraçoğlu katıldığı programlarda sık görülen hastalıkların tedavisinde kullanılmak üzere bitkisel ağırlıklı alternatif tedavi yöntemlerine değiniyor. Prof. İbrahim Saraçoğlu katıldığı bir televizyon programında, kadınlarda görülen ve yumurtalıklarda birçok küçük iyi huylu kist oluşmasıyla meydana gelen polikistik over, kadınlarda üreme faaliyetlerinin zamanında önce sona erdiği problem olan erken menepoz ve rahimde görülen genellikle iyi huylu tümörler olan miyomlar için kuru soğan kürü tedavisini anlattı. İbrahim Saraçoplu Kuru Soğan Kürü‘nün hazırlanması ve uygulanmasını yazının devamında bulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Kuru Soğan Kürü

İbrahim Saraçoğlu Polikistik Over, Erken Menopoz ve Miyomlar İçin Kuru Soğan Kürü

Kuru Soğan Kürü Malzemeler

  • 2 bardak su
  • 1 büyük boy kuru soğan

Kuru Soğan Kürü Hazırlanışı ve Uygulanışı

İlk önce 2 bardak su bir tencerede kaynatılır. Kaynayan suyun içine kabukları soyulmuş ve dörde bölünmüş kuru soğan atılır. Soğanları kaynayan suya ilave ettikten sonra 5 dakika daha, tencerenin ağzı kapalı şekilde kaynatmaya devam edilir. 5 dakika sonra ocaktan alınan tenceredeki karışım süzülür. Süzülen sıvı öğlen ve akşam yemeklerinden 10 dakika önce 1 su bardağı içilir. Kuru Soğan Kürü‘nün etkili olabilmesi için 15 gün boyunca uygulanması gerekmektedir.

Önemli Not: Bu yazı tamamen bilgilendirme amaçlı olup, faydası kanıtlanmış tıbbi bir bilgi değildir. Bu nedenle Kuru Soğan Kürü‘nü uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here