İbrahim Saraçoğu Vertigo Hastalığına Mucizevi Kür (Zahide Yetiş)

İbrahim Saraçoğlu Vertigo İçin Mucizevi Kür
İbrahim Saraçoğlu Vertigo İçin Mucizevi Kür

Nevi şahsına münhasır bir anlatımla ekranlarda sık sık karşımıza çıkan İbrahim Saraçoğlu, Zahide ile Yetiş Hayata programının 10 Ocak 2014 tarihinde yayınlanan bölümüne konuk oldu. Tedavisi uzun bir süreç alan yada tedavisi olmayan hastalıklara yardımcı olması açısından verilen kür tariflerini sizler için paylaşıyoruz. İbrahim Saraçoğlu’nun Vertigo Hastalığı için verdiği Mucizevi Kür Tarifini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğu Vertigo Hastalığına Mucizevi Kür Tarifi

İbrahim Saraçoğlu Vertigo İçin Mucizevi Kür
İbrahim Saraçoğlu Vertigo İçin Mucizevi Kür
Vertigo Hastalığına iyi gelecek kürün kullanımı yaklaşık 15’şer gün tekrarlanacak bir kür. Soğan kürünü 15 gün ardından Testere Dişli Aslan Pençesi Kürü ardından 15 gün Soğan kürü uygulaması tekrarlanacak.
Sık sık baş dönmesi problemi yaşayanlar için sarı ballıbaba bitkisi çok faydalıdır. Bir su bardağı kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı sarıballı baba bitkisini koyduktan sonra 5-7 dakika kadar kaynatın ve için baş dönmeleriniz azalacaktır.

1 Yorum

  1. 6 haftalık hamileyim daha önce vertigo teshisi konmuştu düşük tehlikesi var progestan 200 mg içiyorum çok fena denge kaybı yaşıyorum söylemişoldugunuz kürlerden içebilirmiyim iyi günler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here