İbrahim Tatlıses Öldü (Beyin Ölümü Gerçekleşti) İddiası!

0
884 okunma
İbrahim Tatlıses Öldü Haberi
İbrahim Tatlıses Öldü Haberi

Daha önce bir çok ünlünün öldüğü yönünde asılsız iddiaların ortaya atıldığı sosyal medyada, bir süre önce ameliyat olmak üzere ABD’ye giden ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in öldüğü yönünde de bazı iddialar gündeme geldi. İddialara göre İbrahim Tatlıses’in geçirdiği ameliyattan sonra beyin ölümü gerçekleşmiş ve makineye bağlı yaşatılıyormuş. Ancak bu haber sosyal medyada ye aldığı için çok fazla kişi tarafından dikkate alınmadı. İbrahim Tatlıses’in geçirdiği ameliyat sonrası tedbir amaçlı uyutulduğu doğrudur. Ancak ünlü şarkıcının öldüğü yönündeki haberlere itibar etmemenizi öneriyoruz.

İbrahim Tatlıses Öldü Haberi
İbrahim Tatlıses Öldü Haberi

İbrahim Tatlıses Öldü (Beyin Ölümü Gerçekleşti) İddiası!

Bu iddianın sahibi sosyal medyada kime ait olduğu belli olmayan bir hesap. İbrahim Tatlıses’in öldüğü yönünde haberleri, hiçbir kaynağa dayanmadan paylaşan bu tarz hesaplara inanmamak gerekiyor.

İbrahim Tatlıses’in Son Sağlık Durumu

Ünlü şarkıcı ile ilgili, “9 Mart 2015 pazartesi günü ameliyat olan İbrahim Tatlıses’in ameliyat sonrası tedbir amaçlı 72 saat süreyle uyutulduğu, ancak sanatçının durumunun her geçen saat iyiye gittiği” yönünde açıklama yapıldı.

Ayrıca ünlü sanatçının hala uyutulduğu ve durumunun hızla düzelmesi nedeniyle yavaş yavaş uyutulacağı ve 6 gündür kontrollü olarak uyutulan Tatlıses’in çok yakın zamanda uyandırılacağı ve tedavisine bilinci açık şekilde devam edileceği de söyleniyor.

İbrahim Tatlıses öldü, İbrahim Tatlıses’in beyin ölümü gerçekleşti gibi haberlere itibar etmemenizi ve bu konuda sanatçının yakınlarından herhangi bir açıklama gelmeden hiçbir habere inanmamanızı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here