İçimdeki Ses Filmi Kadın Oyuncu Ayşıl (Leyla Lydia Tuğutlu) Kimdir?

0
169
Leyla Lydia Tuğutlu Resimleri_001
Leyla Lydia Tuğutlu Resimleri_001

Avrupa Yakası dizisiyle kariyerinin zirvesine ulaşan ve şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Galip Derviş dizisinde izlediğimiz Engin Günaydın’ın başrollerinde yer aldığı İçimdeki Ses filminin fragmanı yayınlandı. İçimdeki Ses filminde Engin Günaydın’a eşlik eden kadın oyuncu güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekti. ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinin izleyenler bu güzelin kim olduğunu hemen çıkarttılar. İçimdeki Ses filminde Ayşıl karakterini canlandıran kadın oyuncu, Karadayı’da Mahir Karadayı karakterinin kız kardeşi Songül’ü canladıran Leyla Lydia Tuğutlu‘dan başkası değil. Yazımızda Leyla Lydia Tuğutlu‘yu tanımayanlar için güzel oyuncu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Leyla Tuğutlu Kimdir
Leyla Tuğutlu Kimdir

İçimdeki Ses Filmi Ayşıl Kimdir?

Engin Günaydın (Selim)’ın başrolünde yer aldığı İçimdeki Ses filminde Ayşıl karakterini genç ve güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu canlandırıyor. Ayşıl filmde spor salonunda çalışan bir spor eğitmenini canlandırıyor.

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

1989 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu‘nun annesi Alman, babası ise Türk’tür. İlkokula Türkiye’de başlayan oyuncu, 6 yaşındayken piyano dersleri almaya başlamıştır. Bundan 5 yıl sonra Müzik Akademisi’nde yarı zamanlı eğitim almaya başlamıştır. 5 yıl süreyle müzik ve keman dersleri almıştır. 2008 yılında Türkiye Güzeli seçilmiştir. Güzellik yarışmasından sonra oyunculuğa adım atan Tuğutlu, ilk olarak 2008 yapımı ES-ES dizisinde İrem karakterini oynamıştır. Daha sonra Sarp Levendoğlu’nun başrol oynadığı Kirli Beyaz adlı dizide Melis karakterini canlandıran oyuncu, son olarak 3 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde Songül karakterini canlandırmaktadır.

Leyla Lydia Tuğutlu Resimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here