İçimdeki Ses Filminde Oynayan Kadın Oyuncu Kimdir?

0
126

Birkaç gündür televizyon kanallarında tanıtımları yapılan ve başrolünde Engin Günaydın’ın yer aldığı İçimdeki Ses filmi, 30 Ocak 2015 tarihinde vizyona girecek. İçimdeki Ses filminin başrollerinde Engin Günaydın’a oldukça başarılı isimler eşlik ediyor. Özellikle kadın başrol oyuncusu güzelliğiyle filmin tanıtımlarını izleyenleri etkilemiştir diye düşünüyoruz. İçimdeki Ses filminin kadın başrol oyuncusunu tanımayanlar için kendisi hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İçimdeki Ses Filminde Oynayan Kadın Oyuncu hakkında her şey yazının devamında.

İçimdeki Ses Filminde Oynayan Kadın Oyuncu

İçimdeki Ses filminde Engin Günaydın’ın partneri olarak karşımıza çıkan kadın oyuncuyu tanıyan birçok kişinin olduğunu düşünüyoruz. Zira güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken bu oyuncu, ATV ekranlarında yayınlanan ve oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Karadayı’da da rol alıyor. Bundan dolayı Karadayı takipçileri bu güzel oyuncuyu hemen tanımıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu
Leyla Lydia Tuğutlu

İçimdeki Ses filminin güzel kadın oyuncusu Karadayı dizisinde Mahir Karadayı karakterinin kız kardeşi Songül’ü canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu‘dan başkası değil. İçimdeki Ses filminde Ayşıl karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu, kendisini 2008’de Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda birinci olarak tanıttı. Daha sonra Es-Es dizisine İrem, Kirli Beyaz dizisinde Melis ve son olarak Karadayı dizisinde Songül karakterini canlandırdı. 25 yaşındaki güzel oyuncu Berlin doğumlu olup babası Türk, annesi ise Alman’dır.

İçimdeki Ses Filmi Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here