İnce ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

0
67

Neredeyse tüm kadınların hayali zayıf ve ince görünmektir. Kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız ve bir türlü olmuyorsa artık kilolarınızı dert etmeyi bırakın. Her pazartesi rejime başlayıp çarşambaya kadar sürdüremeyenler için özellikle önerileri dikkate alması gereken püf noktalarını sizler için paylaşmak istiyoruz. Olduğunuzdan daha zayıf görünmek çok kolay. İnce Görünmenin Sırları, Zayıf Görünmenin Sırları Neler? Şık ve zarif  bir görünüme sahip olmak isteyenler için bu yazı tam sizlik. İnce ve Zayıf Görünmenin Püf Noktalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İnce ve Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

İnce Görünmenin Püf Noktaları
İnce Görünmenin Püf Noktaları

Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

Birkaç kilo fazlanız olsa bile vücudunuzu bol kıyafetlerin arkasına saklanmanıza gerek yok. Hatlarınızı gösteren kıyafetler giymekten çekinmeyin. Saç kesiminiz ile vücudunuzda orantıyı yakalayın.

Kolye Takmak Olduğunuzdan İnce Gösterir!

Uzun kolyeler hem dekoltenizi uzatır hem de orantıyı düzeltmenize yardım eder. Ayrıca dikkati problemli bölgelerden uzaklaştırır.

Blazer ceketler:

Bu tip ceketlerde tek sıra düğmelileri ve hafifçe bele oturanları tercih edin. Kalça ve basenleriniz iriyse, uzunca bir blazer seçin ki, fazlalıklarınız kapansın. Çift sıra düğmeli ceketler giymekten kaçının.

V yaka bluz ve tişörtler

Derin V yakalar zayıf görünmek isteyenler için vazgeçilmezdir. Vücudun üst bölümünü ve boynu daha ince gösterirler.

Topuklu Ayakkanılar

Topuklu ayakkabılarla boyunuzu yüksek göstererek olduğunuzdan daha ince görünebilirsiniz. Topuklularla rahat edemiyorsanız platform topukları tercih edebilirsiniz.

Elbise seçerken:

Kilolu bayanlar için en ideal elbiseler üst kesimi dar, eteği volanlı elbiselerdir.

Dökümlü kesimler:

Bol dökümlü bir bluzla hafif problemli bölgeleri çabucak saklayabilirsiniz.

Çok dar giymeyin:

Kilolular için en ideal etek kesimi, üstü dar ve aşağı doğru genişleyen kesimlerdir. Çok kalın baldırlarda eteğin uzunluğu ayak bileğine kadar olmalıdır.

Renk kombinasyonu:

Tepeden tırnağa benzer renkler vücudu çok daha ince gösterir. Siyahtan vazgeçemiyorsanız, siyahla bir arada kullanılmış renklerden oluşan farklı bir parçayla kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here