İnci Tozu Maskesi Nasıl Yapılır? (İnci Tozu Nerede Satılır)

İnci Tozu
İnci Tozu

Cildimizin ihtiyaç duyduğu vitamin, protein ve bakımın bir arada bulunduğu, cilt türü ayırt etmeksizin kullanabileceğiniz bir maske tarifini paylaşmak istiyorum. Güzel fiziğiyle dikkat çeken Ebru Şallı yüz güzelliğine ve yüzündeki parlaklığa inci tozu maskesi sayesinde ulaşıyor. Pek çoğumuzun bilmediği bu bilgiyi sizler için araştırdık ve bu mucize maskenin yapılışını anlattık. Cildinizdeki herhangi bir kızarıklık, leke ve sivilceleri yok etmek için kullanılan inci tozu maskesinin içinde bulunan mineraller sayesinde bebeksi bir güzelliğe kavuşacaksınız. Saf inci tozu sayesinde yüzünüzdeki inanılmaz değişikliği göreceksiniz. Pahalı kremlere para vermek yerine güvenilir ve etkili bir yöntemle güzellik çok basit.

İnci Tozu Maskesi
İnci Tozu Maskesi

İnci tozu maskesini kullanırken yüzünüze hiçbir şekilde makyaj yapmayın bir göz kalemi ile idare etmeye çalışın. 1 ay boyunca hiç makyaj yapmadan ve herhangi bir krem kullanmadan yüzünüzün parladığını ve ışık saçtığını fark edeceksiniz.

İnci Tozu Maskesi Nasıl Yapılır?

2 çay kaşığı inci tozu

Bir yumurta akının yarısı

Yukarıda bahsettiğim malzemeleri iyice karıştırın ve yüzünüze masaj yaparak uygulayın. İnci Tozu maskesini yüzünüze uyguladıktan sonra yarım saate yakın bekletin. 20 dk bekletmeniz en ideal olanıdır. Dediğim gibi kesinlikle makyaj yapmayın, gözenekleriniz açılmış konumda olduğu için makyaj zarar verebilir. Eğer yapmanız gerekli durumlar varsa maskeyi uyguladıktan 1 saat sonra makyaj yapabilirsiniz. Tamamen doğal bir maske olan ve besleyici özelliği ile bilinen inci tozu maskesi her cilt tipine uygundur. İnci Tozu Maskesini Haftada 2 kez kullanmanız yeterli.

İnci Tozu Nerede Satılır?

İnci Tozu maskesi için gerekli olan inci tozunu eczanelerden temin edebilirsiniz. İnci Tozu fiyatı (75 gr.) 100 ila 150 TL arasında değişmektedir.  Size pahalı gelebilir ancak onlarca krem alıp hiç bir sonuca ulaşamadıktan sonra bu meblağı vermek daha mantıklı.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben Fatma Toksoy bahsettiğiniz inci tozunu sormadığım eczane kalmadı rica etsem bana bulduysaniz hangi eczaneden bulurum isim verebilir misiniz..? Bı de sahtesi de olabiliyomus

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here