İngilizce Kurslarına Servet Ödemeye Son Veren Site

0
130 okunma
etkinders

Uzun zamandır ingilizcemi geliştirmek için gerçekten iyi öğreten bir kurs arıyordum arkadaşlarımın tavsiyesi üzerinde etkinders.com üzerinde yer alan ingilizce konu anlatımı sayfasını bulma şansım oldu. Özkan Çelen hocanın içten ve samimi anlatımı beni çok etkiledi. Derslerin binlerce lira verilen kurslardan fazlası var eksiği yok dedim kendi çabalarımla epey bir şeyler öğrendim diyebilirim.

etkinders
etkinders

Özellikle present simple tense , can / could gibi gramer konularında ingilizce video dersler çok işime yaradı. Çalıştığım şirkette bir süredir ingilizce öğrenmemi gerektirecek yazışmaları yapmak zorunda kalıyordum her defasında da çıkarıp sözlük kullanamıyorsunuz hem sadece sözlükle de olmuyor. Cümleleri nasıl bağlayacaksınız bu nokta da çok önemli.

İnternette ingilizce konu anlatımı sunan pek fazla site göremedim ekol hoca dersleri üzerindeki dersleri Özkan Çelen hoca anlatıyor 100 den fazla gramer konusunu tek tek anlatmış gerçekten çok müteşekkir kaldım o kadar güzel anlatıyor ki etkisinde kalmamak mümkün değil.

Neden ingilizce öğrenmem gerektiğini sizlerle paylaşayım aslında sadece iş için değil önümüzdeki yıldan itibaren yüksek lisans yapmak istiyorum bunun için de GYTE düşünmekteyim fakat bu okulun ingilizce konusunda politikası çok net ya hazırlık sınavını geçersin veya yaşın kaç olursa olsun oturup okursun hazırlık.. şimdi dile kolay arkadaşlar tam 1 yıl boyunca yüksek lisans için hazırlık okumak hem de akşamları derslere katılmak o kadar kolay iş değil. Evde işlerime yardımcı olacak kimse yok eşim çalışıyor küçük çocuğumuz var zaten ingilizce kursuna gidemeyişimin nedeni de buydu çok fazla zamanım yok. Diğer taraftan yüksek lisans yapmak kariyerim için çok önemli nasıl yapacağım tam bilmiyorum iki arada bir derede kaldım derken ingilizce derslerini buldum çok şükür bu derslerde elde ettiğim bilgileri pekiştirmek için de güzel bir kitap almayı ve soru çözmeyi düşünüyorum böylece hem hazırlık için yapılacak sınava çalışacağım hem de bilgilerimi kalıcı hale getirmiş olacağım.

Başlangıç olarak basit derslerle başlıyorsunuz ingilizce alfabe ile başlayıp saati sormak , alışveriş yapmak gibi basit ama temel ingilizce kalıplarını iyice öğrenme şansınız oluyor aslında bu gerçekten çok iyi bir başlangıç. Çat pat konuşabiliyorsunuz da.. Mutlaka dersleri izlerken not almalısınız ben öyle yapıyorum sonra o notlara dönüp bir kez bakıyorum ikinci kez bakmaya ihtiyaç kalmıyor.

Detaylı bilgi için: http://www.etkinders.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here