Instagram Fotoğraflar Bilgisayara Nasıl İndirilir-Kaydedilir?

0
86

Instagram dünyanın dört bir tarafından birçok kullanıcıya sahip, özel efektler ile düzenlenebilen fotoğraf ve videoların ücretsiz olarak paylaşılabildiği bir sosyal paylaşım platformudur. Ayrıca Instagram’da paylaşılan fotoğraflar ve videolar bir tıkla Facebook, Twitter, Tumblr ve daha birçok sosyal ağda eş zamanlı olarak paylaşılabilmektedir. Instagram,  aralarında dünyaca ünlü yıldızlarında bulunduğu günde 200 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir.

Instagram dünyaca ünlü ya da ünlü olmayan bir çok fotoğrafçının fotoğraflarını da bulabileceğiniz bir sosyal paylaşım platformu olarak dikkat çekiyor. Instagram’ın en belirgin özelliği platformun yalnızca mobile cihazların kullanımına açık olarak tasarlanmış olması. Ancak masaüstü bilgisayardan da Instagram’da paylaşılan fotoğrafları bilgisayara indirmek mümkün.

Bu yazımızda sizlere Instagram’daki fotoğrafları en hızlı ve en kolay şekilde saniyeler içinde bilgisayarınıza indirme yöntemini paylaştık.

Instagram Fotoğraflar Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Instaport Kullanarak İndirmek

Instaport, Instagram’daki fotoğrafları tek bir dosya halinde bilgisayara indirebilmenize olanak sağlayan online ücretsiz bir web servisidir. Instaport’u kullanarak üç basit adımda Instagram’daki istediğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Instagram fotoğrafları bilgisayarınıza maksimum 612 x 612 çözünürlükte indirebilirsiniz.

1. Adım: İlk olarak Instaport sitesine giriş yapınız ve Instaport‘u Instagram hesabınızı kullanmak üzere yetkilendirin.

2. Adım: Daha sonra Choose your export options bölümünden bilgisayarınıza indirmek istediğiniz fotoğrafların kriterlerini belirleyin ve Start Export butonuna tıklayın. (Instagram’dan bilgisayara indirilecek fotoğrafların kriterlerini belirlerken, daha önceden kendi paylaştığınız fotoğrafları, daha önceden beğendiğiniz fotoğrafları ya da belirli bir etikete sahip fotoğrafları seçebilirsiniz.)

3. Adım: İşlem bittiğinde “Your export is complete!” şeklinde bir uyarı göreceksiniz. İlgili uyarının altında yer alan “Donate & Dowload” butonunu kullanırsanız Instaport’a bağış yaparak, onun yerine “Download only” linkini kullanırsanız ise direk olarak fotoğrafları .zip formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not: Aşağıdaki resimde adımların nasıl uygulandığı sırasıyla gösterilmiştir.

Instagram Fotoğrafları PC ye indirmek
Instagram Fotoğrafları PC ye indirmek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here