iPhone 6 Resimli Kapaklar ile Daha Şık!

0
70

ABD’nin hatta dünyanın en iyi akıllı telefon üreticisi Apple, geçtiğimiz Eylül ayında iPhone serisinin en yeni modelleri olan iPhone 6 ve iPhone 5 Plus’ı büyük bir sükse ile tanıtmıştı. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Eylül ayının sonunda tüm dünya ile birlikte ülkemizde de satışa sunuldu. iPhone tutkunları eski modellerini bir an önce elden çıkartıp yeni model sahibi olmak için harekete geçtiler. Tabi bir iPhone kullanıcısı iseniz sadece telefona sahip olmakla kalmayıp, iPhone’lar için üretilmiş aksesuarlara da ilgi gösteriyorsunuz. iPhone 6’nın satışa sunulması ile modelle uyumlu aksesuarlar da hızlı bir şekilde piyasaya sürüldü. Bu aksesuarlar arasında en dikkat çekicileri ise şüphesiz iphone 6 kapakları oldu. iPhone kullanıcıları birbirinden güzel bu kapaklara bir an önce sahip olup hem telefonlarını olası hasarlara karşı korumak, hem de telefonlarının daha şık görünmesini sağlamak için araştırmalara başladılar.

iphone 6 kapak
iphone 6 kapak

iPhone 6 resimli kapak çeşitleri o kadar fazla ki alternatifler arasından seçim yapmak bir hayli zor. iPhone 6 resimli kapak modelleri arasında hayvan figürleri temalı, spor temalı ve sosyal mesaj temalı kapaklar en çok tercih edilenler. Bu kapakları telefon aksesuarları satışı yapan mağazalardan satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden satış yapan www.sanakapakolsun.com gibi sitelerden de satın alabilirsiniz.

 www.sanakapakolsun.com internet sitesinde iPhone 6 kapakları 44,90 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Sitede tüm iPhone modelleri için kapak bulma imkanınız var. Ancak şu sıralar iPhone 6 rüzgarları daha sert estiği için, yeni modelin kapakları daha çok rağbet görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here